JAK ZMIENIĆ TAPETĘ NA SAMSUNG GALAXY S20

Większość ludzi na ogół zmienić tapetę Galaxy S20, gdy po raz pierwszy kupić go, aby telefon bardziej osobiste. Innym dobrym powodem, aby zmienić tapetę Galaxy S20, jest to, że będziesz mógł pokazać nowy genialny wyświetlacz. Nauka, jak zmienić tapetę na Samsung Galaxy S20 jest bardzo łatwa do zrobienia i zajmie tylko kilka minut. Poniżej znajdują się instrukcje, jak dokonać zmian tapety za pomocą dwóch różnych metod.

 

 

Zmienianie tapety Galaxy S20 z ekranu głównego

 

Gdy jesteś na ekranie głównym Galaxy S20, zobaczysz tapetę za wszystkimi różnymi widżetami i aplikacjami zainstalowanymi na smartfonie. Możesz szybko zmienić tapetę Galaxy S20, przechodząc do wyrzutni z ekranu głównego. Można to zrobić, naciskając pustą część ekranu głównego przez kilka sekund, aby okno ustawień było wyświetlane. Po wyświetleniu menu ustawień wybierz przycisk “Tapety”.

 

 

Po przejściu do ustawień tapety Samsung Galaxy S20 możesz wybrać z wybranej listy wstępnie zainstalowanych tapet. Jeśli chcesz wybrać inny obraz, który ma być ustawiony jako tapeta na Galaxy S20, wybierz opcję “Galeria” po lewej stronie, aby wybrać inny obraz, który znajduje się na smartfonie. Na tej stronie możesz również wybrać z wszystkich kont magazynu w chmurze połączonych z aplikacją Dok.

 

 

Po wybraniu tego obrazu, który chcesz zastąpić tapetę Galaxy S20, wybierz pasek u góry ekranu i wybierz, czy obraz ma być tapetą ekranu głównego, tapetą ekranu blokady lub obiema. Na koniec wybierz ustaw jako tapetę, a teraz powinieneś zmienić tapetę na Galaxy S20.

 

 

Zmienianie tapety Galaxy S20 w ustawieniach telefonu

 

Innym sposobem zmiany tapety Galaxy S20 jest przejście do głównych ustawień na smartfonie. Po przejściu do strony ustawień, przeglądać i znaleźć “Dźwięk i wyświetlacz”, a następnie wybierając Tapetę. Po wybraniu na Tapetę, przejdziesz do tego samego ekranu, jak wspomniano powyżej, który pozwoli Ci wybrać z listy wstępnie zainstalowanych tapet lub wybrać inny obraz, który został zapisany w Galaxy S20.

 

 

Dwie powyższe metody pozwolą Ci bardzo łatwo zmienić tapetę na Samsung Galaxy S20.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *