JAK ZMIENIĆ TAPETĘ NA SAMSUNG GALAXY S20+ PLUS

Często zmienia się tapetę Galaxy S20+ Plus, aby uczynić bardziej osobistą w zależności od tego, jak chcesz wyglądać nowy smartfon. Inni lubią zmieniać tapetę Galaxy S20+ Plus, aby móc odróżnić swój smartfon od innych, które mają to samo standardowe tło Galaxy S20. Nauka zmiany tapety na Samsung Galaxy S20+ Plus jest bardzo łatwa do zrobienia i zajmie tylko kilka minut. Poniżej znajdują się instrukcje, jak dokonać zmian tapety za pomocą dwóch różnych metod.

 

Polecamy: 10 Najlepsze tapety Samsung Galaxy S20+ Plus do pobrania

Zmienianie tapety Galaxy S20+ Plus z ekranu głównego

Po włączeniu Galaxy S20+ Plus i przejściu na ekran główny możesz szybko zmienić tapetę Galaxy S20+ Plus, przechodząc do wyrzutni z ekranu głównego. Jeśli naciśniesz i przytrzymasz pustą część ekranu głównego przez około dwie sekundy, pojawi się menu ustawień. Po menu ustawień wybierz przycisk “Tapety”.

Po przejściu do ustawień tapety Samsung Galaxy S20+ zostanie wyświetlona lista wstępnie zainstalowanych tapet, z których możesz wybierać. Inne zdjęcie można wybrać i ustawić jako tapetę na Galaxy S20+ Plus. Możesz to zrobić, wybierając opcję “Galeria” i wybierz inny obraz, który znajduje się na smartfonie. Na tej stronie możesz również wybrać z wszystkich kont magazynu w chmurze połączonych z aplikacją Dok.

Po wybraniu tego obrazu, który chcesz zastąpić tapetę Galaxy S20+ Plus, wybierz pasek u góry ekranu i wybierz, czy chcesz, aby obraz był tapetą ekranu głównego, tapetą ekranu blokady lub obiema. Na koniec wybierz ustaw jako tapetę, a teraz powinieneś zmienić tapetę na Galaxy S20+ Plus.

 

 

Zmienianie tapety Galaxy S20+ Plus w ustawieniach telefonu

Jeśli nie możesz zmienić tapety Galaxy S20+ Plus przy użyciu pierwszej metody, możesz również zmienić tapetę Galaxy S20, przechodząc do głównych ustawień na smartfonie. Na stronie ustawień znajdź “Dźwięk i wyświetlacz”, a następnie wybierz na tapecie. Po wybraniu na Tapetę, przejdziesz do tego samego ekranu, jak wspomniano powyżej, który pozwoli Ci wybrać z listy wstępnie zainstalowanych tapet lub wybrać inny obraz, który został zapisany w Galaxy S20 + Plus.

Dwie powyższe metody pozwolą Ci bardzo łatwo zmienić tapetę na Samsung Galaxy S20+ Plus.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *