Jak zmienić styl czcionek na iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Max

Jako właściciel telefonu iPhone 11, iPhone 11 Pro lub iPhone 11 Max powinieneś wiedzieć, jak wprowadzić zmiany w stylu czcionki. O dziwo, nie ma żadnych trudności związanych ze zmianą stylu czcionki iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Max. Ten przewodnik będzie przejść długą drogę, pomagając zmienić czcionki iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Max bez żadnych problemów.

To nie wszystko. Możesz uzyskać specjalne czcionki online i sprawić, by twój iPhone wyglądał inaczej niż inni. Aby zmienić styl czcionki w telefonach iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Max, wystarczy wykonać poniższe czynności.

 

Jak zmienić styl czcionek na iPhone 11, iPhone 11 Pro & iPhone 11 Max
1. Załóż iPhone 11, iPhone 11 Pro lub iPhone 11 Max
2. Wybierz aplikację ustawień
3. Wybierz wyświetlacz i jasność.
4. Kliknij “Rozmiar tekstu”
5. Aby wybrać rozmiar czcionki, po prostu przesuń suwak.

 

Nie trzeba ślepo korzystać z rozmiaru czcionki. Możesz wybrać podgląd i zobaczyć, jak będzie wyglądać przed pójściem do przodu, aby go wykorzystać. Po wyświetleniu podglądu stylu czcionki, jeśli nie czujesz się komfortowo z tym, jak wygląda, możesz uzyskać więcej czcionek.

Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić sklep Apple App Store. W sklepie Apple App Store wpisz “Czcionki”. Pomoże ci to uzyskać dostęp do dodatkowych alternatyw.

Po wykonać powyższe kroki, będziesz wiedzieć, jak zmienić styl czcionki na iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Max.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *