Jak zapomnieć o połączeniu WiFi w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus

Dla tych, którzy posiadają Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20 + Plus, możesz wiedzieć, jak zapomnieć o połączeniu WiFi, aby zresetować hasło. Najlepszym sposobem rozwiązania tego problemu z siecią Wi-Fi jest zapomnienie sieci Wi-Fi, a następnie ponowne połączenie, aby wprowadzić poprawne hasło.

Innym powodem, dla którego możesz zapomnieć o sieci bezprzewodowej dla Galaxy S20, byłoby pomyłka połączenie smartfona z inną siecią WiFi. Dobrą wiadomością jest to, że istnieje łatwy sposób na zapomnienie o sieci bezprzewodowej w Galaxy S20. Poniżej znajduje się przewodnik, jak zapomnieć o połączeniu WiFi w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus.

Standardem jest łączenie się Galaxy S20 z siecią Wi-Fi, z którą już się połączyłeś. Powodem tego jest to, że Galaxy S20 zapisze dane w telefonie i automatycznie połączy się, jeśli sieć Wi-Fi jest dostępna. Istnieje sposób, aby Galaxy S20 zapomniał o zapisanej sieci Wi-Fi.

Aby usunąć zapisaną sieć Wi-Fi w Galaxy S20 lub Galaxy Edge, przejdź do menu ustawień i poszukaj sekcji WiFi. Wyszukaj sieć, którą chcesz usunąć i usunąć z Galaxy S20. Po znalezieniu połączenia Wi-Fi naciśnij je długo, a następnie wybierz “Zapomnij”. (Istnieje również opcja “modyfikuj”, co w większości jest dobrym sposobem na zmianę hasła Wi-Fi zapisanego na urządzeniu).

 

Jak zapomnieć o zapisanej sieci Wi-Fi:

1. Włącz Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus.

2. Przesuń palcem w dół na ekranie, aby otworzyć panel powiadomień i wybrać Ustawienia.

3. Przejdź do sekcji Połączenia sieciowe, a następnie naciśnij pozycję Wi-Fi.

4. Jeśli Wi-Fi jest wyłączone, wybierz przełącznik ON/OFF, aby go włączyć.

5. Wybierz wymagany profil sieci Wi-Fi, o których chcesz zapomnieć, i wybierz przycisk Zapomnij.

6. Wybrany profil sieci Wi-Fi został zapomniany.

 

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *