Jak zablokować wiadomość tekstową na Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus

 

Dla tych, którzy mają Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20 + Plus, możesz wiedzieć, jak zablokować wiadomość tekstową na Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus. Może być kilka powodów, dla których chcesz zablokować wiadomość tekstową w Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus, zwłaszcza, że coraz więcej spamerów i telemarketerów kontaktuje się teraz z ludźmi na swoich smartfonach.
Samsung nazywa swoje teksty blokowania połączeń jako “odrzucenie”, więc będziemy używać tego terminu zamiennie z “blokiem”. Poniżej wyjaśnimy, jak zablokować wiadomość tekstową na Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus.

 

 

Jak zablokować wiadomość tekstową z listy autoodrzucania

Jednym ze sposobów zablokowania wiadomości tekstowej w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus jest przejście do samej aplikacji Telefon. Po przejściu do aplikacji Telefon wybierz “Więcej” w prawym górnym rogu, a następnie “Ustawienia”. Drugą opcją na liście powinno być “Odrzucenie połączenia”. Właśnie tam zmierzamy. Więc dotknij. Teraz naciśnij “Automatyczna lista odrzucenia”. Po przejściu na tę stronę możesz wprowadzić numer telefonu lub kontakt, aby zablokować na Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus. Ponadto, jeśli ktoś zablokował w przeszłości, te liczby pojawią się również tutaj, więc jest to łatwe miejsce, aby usunąć ludzi z listy odrzucenia, jeśli chcesz.

 

 

Jak blokować teksty od osoby fizycznej

Inną metodą, której możesz użyć do zablokowania wiadomości tekstowej z indywidualnego numeru lub kontaktu w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus, jest przejście do aplikacji Telefon. Naciśnij dziennik połączeń i wybierz numer, który chcesz zablokować. Następnie wybierz “Więcej” w prawym górnym rogu, a następnie “Dodaj do automatycznego odrzucania listy.”

 

 

Jak blokować teksty od wszystkich nieznanych osób

Jednym z głównych problemów jest to, że Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus otrzymuje teksty z nieznanych numerów. Najlepszym sposobem na zablokowanie tych połączeń jest przejście do “Listy automatycznego odrzucania” i wybranie opcji blokowania połączeń od “Nieznanych rozmówców” w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus. Wszystko, co musisz zrobić, to włączyć gogle i nie będziesz już przeszkadzał dzwoniącym, którzy blokują ich przychodzący numer.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *