Jak wyłączyć pasek boczny w notatce 8/uwaga 9/Uwaga 10

Jednym z najczęściej mówionych funkcji w nowym Samsung Galaxy Note 8, Note 9 i Note 10 jest nowa funkcja paska bocznego. Dostęp do tej funkcji można uzyskać, przesuwając palcem od krawędzi ekranu do wewnątrz, przeciągając pasek boczny do ekranu. Pasek boczny oferuje wiele łatwo dostępnych funkcji, które znacznie poprawią funkcjonalność i jakość użytkownika nowego smartfona Note. Pasek boczny oferuje opcje, takie jak Kontakty lub Szybkie narzędzie.

Na nowym urządzeniu pasek boczny jest aktywowany domyślnie. Możesz jednak wyłączyć pasek boczny, aby nie pojawiał się na ekranie w dowolnym momencie. Poniższe kroki nauczą Cię, jak szybko i łatwo usunąć z wyświetlacza opcję paska bocznego w Uwaga 10, Uwaga 9 i Uwaga 8.

Jak wyłączyć pasek boczny w uwagach 8, uwagach 9 i uwagach 10
1. Otwórz ekran główny
2. Otwórz menu aplikacji
3. Następnie musisz otworzyć ustawienia ogólne
4. Po uzyskaniu dostępu do ustawień wybierz “Ekran strony”.
5. Dotknij opcji Panele stron
6. Zobaczysz przełącznik umożliwiający włączenie i wyłączenie funkcji paska bocznego na urządzeniu Note 8, Note 9 lub Note 10.

Po wyjściu z tego menu nie powinno być już widoczne na pasku bocznym ani w symbolu paska bocznego u góry ekranu. Może to wyczyścić widok wyświetlania. Jeśli w dowolnym momencie zdecydujesz, że pasek boczny może być przydatny, możesz włączyć go ponownie, uzyskując dostęp do tego samego menu i przesuwając pasek przełączania w innym kierunku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *