Jak wyłączyć migawkę aparatu Samsung Note 20

Dla tych, którzy posiadają Samsung Galaxy Note 20, możesz chcieć wiedzieć, jak wyłączyć dźwięk migawki aparatu w Note 20. Ten dźwięk migawki aparatu jest denerwujący dla niektórych osób, a dźwięk kliknięcia może nawet przyciągnąć niechcianą uwagę podczas robienia selfie.

Dla tych w Stanach Zjednoczonych, wyłączenie dźwięku aparatu jest nielegalne, jak prawo stanowi, że telefony komórkowe zawierające aparaty cyfrowe muszą wydawać dźwięk podczas robienia zdjęcia. Poniżej znajduje się przewodnik, jak wyłączyć dźwięk z kamery w Galaxy Note 20, a także po prostu wyłączyć dźwięk z kamery w Note 20.

 

Jak wyciszyć lub zmniejszyć głośność Galaxy Note 20

Pierwszą metodą wyłączania dźwięku aparatu w Galaxy Note 20 jest wyciszenie lub zmniejszenie głośności w smartfonie. Sposób, w jaki możesz to zrobić, to naciśnięcie przycisku “volume down” z boku Note 20, aż telefon przejdzie w tryb wibracji. Gdy dźwięk głośności jest wyciszony w notatce 20, dźwięk migawki aparatu nie będzie słyszalny po zrobieniu zdjęcia.

 

Podłączanie słuchawek nie będzie działać

Świetną koncepcją wyłączenia dźwięku aparatu w Galaxy Note 20, który nie działa, jest podłączenie słuchawek do smartfona. W większości przypadków po podłączeniu słuchawek wszystkie dźwięki z urządzenia będą odtwarzane przez słuchawki, a nie przez smartfon. Ale z Note 20 to nie zadziała, ponieważ smartfon oddziela dźwięk multimedialny od dźwięków powiadomień, więc dźwięk będzie nadal odtwarzany z głośników jak zwykle.

 

Korzystanie z aplikacji aparatu innej firmy

Alternatywną metodą wyłączania dźwięku z kamery Samsung Galaxy Note 20 jest użycie aplikacji aparatu innej firmy. Powodem tego jest to, że aplikacja aparatu Android czas odtwarza dźwięk migawki podczas robienia zdjęcia, ale nie wszystkie aplikacje aparatu to zrobić. Możesz wyszukiwać różne aplikacje w Sklepie Google Play i testować aplikacje aparatu, aby zobaczyć, która aplikacja nie robi szumu z kamery w Galaxy Note 20.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *