Jak wyłączyć i włączyć dane komórkowe w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus

Jeśli masz Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus, warto wiedzieć, jak wyłączyć i na danych komórkowych w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus. Po wyłączeniu i włączeniu danych komórkowych w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus dla aplikacji, takich jak wiadomości e-mail, sieci społecznościowe i codzienne aplikacje do stylu życia, wyeliminuje to konieczność łączenia się z Internetem za pomocą danych mobilnych w celu zaktualizowania tych aplikacji.
Dobrym pomysłem jest to, aby wiedzieć, jak wyłączyć i na danych komórkowych w Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus, ponieważ jeśli jesteś poza krajem, możesz zostać obciążony opłatą za międzynarodowe wykorzystanie danych. Zaleca się również wyłączenie danych komórkowych Galaxy S20 i Galaxy S20, gdy zbliżasz się do osiągnięcia limitu danych na miesiąc, aby uniknąć dodatkowych ładowarek od operatora sieci bezprzewodowej.
Jeśli właśnie zacząłeś korzystać z systemu operacyjnego Android i chcesz wiedzieć, jak wyłączyć i włączyć dane w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus, wyjaśnimy poniżej.

 

 

Wyłączanie i włączanie danych mobilnych

Zaleca się, aby w przypadku nieużywać żadnych aplikacji podłączonych do Internetu, wyłączenie funkcji Mobilna usługa Data w Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus. Pomoże to zaoszczędzić wykorzystanie danych, a także zaoszczędzić baterię Samsung Galaxy przed wyczerpaniem z powodu ciągłej aktualizacji aplikacji w tle. Poniżej znajduje się przewodnik krok po kroku, jak wyłączyć i na danych mobilnych dla Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus, przeczytaj następujące kroki poniżej:

1 W górnej części menu szybko przesuń w dół
2 Wybierz ikonę Ustawienia
3 Wybierz użycie danych
4 Obok pozycji Dane mobilne przełącz przełącznik stanu, aby wyłączyć dane komórkowe
5 Wybierz PRZYCISK OK
6 Obok urządzenia Dane komórkowe wybierz przełącznik stanu, aby włączyć dane komórkowe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *