Jak wyłączyć aplikacje w tle na Apple iPhone 11/11 Pro/11 Pro Max / iPhone X i iPhone 10

iPhone 11/11 Pro/11 Pro Max, iPhone X i iPhone 10, podobnie jak wiele innych inteligentnych urządzeń, są wystarczająco inteligentne, aby uruchamiać wszelkiego rodzaju aplikacje i procesy, w tle, nawet nie wiedząc o tym. I podczas gdy robią to w celu zaoferowania lepsze doświadczenie, często mogą skończyć się przyczyną skutków ubocznych. Od problemów z rozładowaniem baterii do powolnego internetu, te skutki uboczne zrobią coś przeciwnego, dlatego warto ponownie rozważyć ogólne uprawnienia.

Jeśli wolisz zaktualizować aplikacje ręcznie, nie masz powodu, aby pozwolić im działać w tle. Dlaczego więc nie poświęcić kilku minut na wyczyszczenie sprawy?

Uruchamianie od aplikacji w tle
Ten początkowy krok będzie obejmować identyfikowanie aplikacji, które są obecnie uruchomione w tle bez Twojej zgody lub bez konieczności ich uruchamiania. Prawdę mówiąc, zamknięcie lub wyłączenie tych aplikacji z tła telefonu iPhone 11/11 Pro/11 Pro Max, iPhone X lub iPhone 10 jest łatwą częścią. Sztuką jest wiedzieć, jak znaleźć te aplikacje!

1. Włącz wyświetlacz iPhone’a;
2. Przejdź do ekranu głównego;
3. Dwukrotnie dotknij przycisku Początek;
4. I powinieneś uzyskać dostęp do listy aplikacji działających w tle.

Aby wyłączyć jedną lub więcej aplikacji wymienionych tam, wystarczy przesunąć palcem w górę na każdym z wpisów, które chcesz wyłączyć.

Kontynuuj z danymi w tle

Ten drugi krok jest równie ważny dla poprawy wydajności telefonu iPhone 11/11 Pro/11 Pro Max, iPhone X lub iPhone 10. Aby poradzić sobie z tym konkretnym aspektem, musisz:
1. Przejdź do aplikacji Ustawienia i włącz ją;
2. Przejdź do sekcji Sieć komórkowa z okna głównego;
3. Po wybraniu go, zostaniesz przekierowany do listy ze wszystkimi aplikacjami, których dane można zablokować;
4. Każdy z tych wpisów ma swój własny przełącznik – dokonać niezbędnych przełączników, na On lub Off, jak wziąć pod uwagę.

Dopiero po zamknięciu lub wyłączenia zarówno aplikacji, jak i ich danych w tle można wywołać proces zakończony. Zbliża się następny, iPhone 11/11 Pro/11 Pro Max, iPhone X lub iPhone 10 powinien działać płynniej i jeszcze szybciej, zwłaszcza jeśli miałeś wiele aplikacji, które wcześniej brały ze swoich zasobów!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *