Jak wyczyścić wszystkie sygnały WiFi na Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus

Dla tych, którzy posiadają Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20 + Plus, możesz wiedzieć, jak wyczyścić wszystkie sygnały WiFi w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus. Niektóre powody, dla których możesz chcieć wyczyścić sygnały WiFi w Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus, to nieprawidłowe wpisane hasło WiFi, powolne połączenie Wi-Fi / słabe połączenie WiFi lub automatyczne przełączanie WiFi na dane w Galaxy S20. Poniżej wyjaśnimy, jak wyczyścić wszystkie WiFi w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus.

 

 

Jak zapomnieć zapisany sygnał Wi-Fi:

Aby usunąć zapisaną sieć Wi-Fi w Galaxy S20 lub Galaxy Edge, przejdź do menu ustawień i poszukaj sekcji WiFi. Wyszukaj sieć, którą chcesz usunąć i usunąć z Galaxy S20. Po znalezieniu połączenia Wi-Fi naciśnij je długo, a następnie wybierz “Zapomnij”. (Istnieje również opcja “modyfikuj”, co w większości jest dobrym sposobem na zmianę hasła Wi-Fi zapisanego na urządzeniu)

1 Włącz Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus.

2 Przesuń palcem w dół ekranu, aby otworzyć panel powiadomień, a następnie wybierz pozycję Ustawienia.

3 Przejdź do sekcji Połączenia sieciowe, a następnie naciśnij pozycję Wi-Fi.

4 Jeśli Wi-Fi jest wyłączone, wybierz przełącznik ON/OFF, aby go włączyć.

5 Wybierz wymagany profil sieci Wi-Fi, o których chcesz zapomnieć, i wybierz opcję Zapomnij

6 Wybrany profil sieci Wi-Fi został zapomniany.

 

Galaxy S20 przełącza się z WiFi na Dane losowo

Sposób, w jaki połączenie Galaxy S20 WiFi przełącza się z WiFi na dane, opiera się na opcji WLAN na mobilne połączenie transmisji danych, która jest aktywowana w ustawieniach Androida Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus. Nazwa tego ustawienia nosi nazwę “Inteligentny przełącznik sieciowy” i została zaprojektowana w Samsung Galaxy S20 w celu automatycznego przełączania się między sieciami Wi-Fi i komórkowymi, takimi jak LTE, w celu budowania stabilnego połączenia sieciowego przez cały czas. Dobrą wiadomością jest to, że to ustawienie WiFi można dostosować, aby rozwiązać problem Galaxy S20 WiFi.

 

 

Rozwiązywanie slow WiFi w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus

Inną kwestią jest powolna prędkość WiFi w Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus jest, gdy używasz aplikacji takich jak Facebook, Twitter, Snapchat, Instagram, WhatsApp i wiele ikon i zdjęć wygląda na szare, które albo nie pojawiają się w ogóle, lub trwać wiecznie, aby załadować. Ale gdy sygnał WiFi jest silny, a WiFi jest nadal powolne, może to być frustrujący problem i możemy pomóc ci go naprawić. Poniżej kilka szybkich sugestii, jak rozwiązać problem Galaxy S20 WiFi.

Jak naprawić powolne wifi na Galaxy S20:

1 Wyłącz Samsung Galaxy S20
2 Przytrzymaj jednocześnie przycisk zasilania, głośność i przycisk home
3 Po kilku sekundach Galaxy S20 wibruje raz i zostanie uruchomiony tryb odzyskiwania
4 Wyszukaj wpis o nazwie “wipe cache partition” i uruchom go
5 Po kilku minutach proces jest zakończony i można ponownie uruchomić Galaxy S20 z “restart systemu teraz”

 

 

Uzyskaj pomoc techniczną

Dla tych, którzy zrobili wszystko, co w ich mocy, aby naprawić powolne połączenie internetowe w Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus, sugeruje się, aby zabrać smartfon z powrotem do sklepu lub do sklepu, w którym można go fizycznie sprawdzić pod kątem uszkodzeń. Jeśli technik udowodni wadliwość, może zostać dostarczona jednostka zastępcza, może zostać naprawiona.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *