Jak wyciszyć Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus (rozwiązanie)

Dla tych, którzy posiadają Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20 + Plus, możesz wiedzieć, jak wyciszyć smartfon. Jeśli chcesz wyciszyć dźwięki dzwonków i inne dźwięki powiadomień w Galaxy S20, masz kilka różnych opcji. Niektórzy chcą wiedzieć, jak wyciszyć lub uciszyć Galaxy S20, ponieważ pomaga to uniknąć niechcianych przerw, gdy jesteś w szkole, na spotkaniach lub innych ważnych momentach.

Oprócz standardowych funkcji trybu wyciszania, wyciszenia i wibracji, które są dostępne w większości smartfonów, Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus mają możliwość wyłączania dźwięków za pomocą prostych ruchów i gestów, co znacznie ułatwia życie. Poniżej wyjaśnimy, jak wyciszyć Samsung Galaxy S20.

 

Wyciszanie Galaxy S20 z regularnymi funkcjami wyciszania

Najszybszym i najprostszym sposobem wyciszenia Galaxy S20 jest użycie przycisku regulacji głośności po lewej stronie smartfona. Wszystko, co musisz zrobić, to przytrzymać przycisk, aż przełączy się w tryb cichy. Inną metodą wprowadzenia Galaxy S20 w tryb cichy jest przytrzymanie przycisku zasilania, aż zobaczysz opcje wyciszenia i wibracji na ekranie, a następnie wybierz jedną z dwóch. Trzecia metoda uzyskania dostępu do opcji wyciszenia/wibracji z ustawień dźwięku, przesuwając palcem w dół od góry ekranu.

 

 

Wyciszanie Galaxy S20 za pomocą ruchów i gestów

Świetnym sposobem na wyciszenie Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus jest użycie funkcji sterowania ruchem w Galaxy S20. Aby włączyć ruchy i gesty ustawienia wyciszania dźwięków, wystarczy obrócić telefon i położyć go na twarzy lub umieścić dłoń na ekranie. Dostęp do kontrolek ruchów i gestów można uzyskać z sekcji Moje urządzenie na stronie Ustawień Galaxy S20.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *