Jak wyciąć, skopiować i wkleić na iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max

Po zakupie iPhone’a 11, iPhone’a 11 Pro lub iPhone’a 11 Pro Max, może być trochę trudno wiedzieć, jak wycinać, kopiować i wklejać. Jeśli masz jakieś problemy z cięciem, kopiowaniem i wklejaniem za pomocą iPhone’a 11, iPhone’a 11 Pro lub iPhone’a 11 Pro Max, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak wykonywać te czynności na iPhone 11, iPhone 11 Pro lub iPhone 11 Pro Max.

Jeśli jesteś w stanie wyciąć, skopiować i wkleić na iPhone 11, iPhone 11 Pro lub iPhone 11 Pro Max, będziesz w stanie uzyskać dużą wartość z korzystania z telefonu. Chociaż te funkcje mają ogromną wartość, nie są tak dostępne dla nikogo, kto nie jest wykwalifikowany w korzystaniu z iPhone 11, iPhone 11 Pro lub iPhone 11 Pro Max.

Jeśli wiesz, jak wyciąć, skopiować i wkleić na MacBooku lub komputerze z systemem Windows, nie znajdziesz trudne do nauki cięcia, kopiowania i wklejenia na iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max. Korzystając z obecności cięcia, kopiowania i wklejenia na iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max, staje się o wiele łatwe do podkreślenia i wyjęcia słów.

Można również kopiować słowa z wiadomości e-mail do tekstu i odwrotnie. Aby skorzystać z funkcji cięcia, kopiowania i wklejania na iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max, po prostu wykonaj poniższe czynności.

Sposoby kopiowania, wycinania i wklejania słów na iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max
Istnieją różne sposoby wklejenia, wycinania lub kopiowania na iPhone 11, iPhone 11 Pro lub iPhone 11 Pro Max. Spośród wszystkich tych sposobów najbardziej zaufaną metodą jest upewnienie się, że tekst, który chcesz skopiować, wkleić lub wyciąć, jest zaznaczony. Po wybraniu tego tekstu następną rzeczą, którą musisz zrobić, jest długie naciśnięcie tekstu, który chcesz edytować. Długie naciśnięcie tekstu, który chcesz edytować, spowoduje wyświetlenie paska menu.

Ten pasek menu daje możliwość wyboru kopiowania, wycinania lub wklejania. W tym momencie wystarczy wybrać narzędzie, z którego zamierzasz skorzystać. Jeśli korzystasz z wycinania, kopiowania lub wklejania, gdy telefon iPhone jest połączony z Internetem, możesz użyć przycisku iOS, aby udostępnić wyróżniony tekst.

Ponadto możesz skorzystać z znaku lupy podczas wyszukiwania Google. W pustym polu wystarczy długo kliknąć otwartą przestrzeń. W ten sposób sprawi, że “wklej” alternatywne wyskakujące okienko. Aby skorzystać z wklejenia, kliknij na nią, a tekst, który wcześniej wybrano, można umieścić w pustym miejscu.

To nie wszystko. Można również skorzystać z wybierz wszystkie alternatywy, lub skorzystać z cięcia do zadania zdania.
Po wykonać powyższe kroki, powinieneś wiedzieć, jak wyciąć, skopiować i wkleić na iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *