Jak włączyć tryb Silent Mode na Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus

 

Jeśli posiadasz Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus, możesz chcieć wiedzieć, jak włączyć Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus w trybie cichym? Złą wiadomością jest to, że funkcja trybu cichego zmieniła nazwę na Tryb priorytetowy. W oprogramowaniu Android tryb cichy ma inną funkcję, dlatego teraz nazywa się “Tryb priorytetowy”.
Mimo że “Tryb priorytetowy” jest nieco trudniejszy do zrozumienia, jak używać w porównaniu do “trybu cichego” w Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus, gdy już się go nauczysz, ponieważ bardzo przydatny. Powodem tego jest to, że tryb priorytetu pozwala na większą elastyczność podczas wybierania aplikacji i osób, które robisz lub nie chcesz słyszeć od. Poniżej znajduje się przewodnik, jak dowiedzieć się, jak korzystać z trybu priorytetowego zamiast trybu cichego w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus.

 

 

Konfigurowanie trybu priorytetu

Tryb priorytetu “Tryb cichy” można skonfigurować, naciskając przycisk głośności na urządzeniu i wybierając priorytet z wyskakującego okna dialogowego, które będzie widoczne na ekranie. Poniżej trybu priorytetu można je dostosować do różnych okresów czasu. Korzystanie z przycisków plus i minus, aby zmienić czas pracy trybu priorytetowego w Galaxy S20. Gdy smartfon Galaxy ma przejść do trybu priorytetowego, pojawi się ikona gwiazdki z paskiem powiadomień i tylko te aplikacje lub kontakty, którym udzielono dostępu, będą mogły Cię powiadomić. Mimo że inne połączenia, wiadomości i aktualizacje będą nadal odbierane, ale Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus nie będą hałasować, dopóki telefon nie wyłączy trybu priorytetowego.

 

 

Kontrolowanie aplikacji

Możesz również sterować poszczególnymi aplikacjami w trybie priorytetowym w oprogramowaniu Android. Najpierw przejdź do ekranu dźwięk i powiadomienia i przejdź do powiadomień aplikacji. Następnie wybierz wszystkie aplikacje, aby przełączyć i przełączyć go na priorytet. Główne zalety trybu priorytetowego w Galaxy S20 to to, że zablokuje wszystko, czego nie chcesz, chyba że jest to pilne.

 

 

Zmiana opcji trybu priorytetu

Tryb priorytetu można zmienić i dostosować na kilka różnych sposobów, wybierając ikonę trybiku, która pojawia się po włączeniu trybu priorytetu. Możesz zmieniać takie rzeczy, jak zdarzenia i przypomnienia, połączenia i wiadomości można zmieniać za pomocą przełączników. Możesz również wybrać różne osoby, które mają mieć możliwość wiadomości i dzwonić do Ciebie za pomocą ściany ciszy w trybie priorytetowym.
Inną świetną opcją trybu priorytetowego w Galaxy S20 jest możliwość automatycznego wybierania okresów czasu, w których tryb priorytetowy ma się włączać i wyłączać. Wybierz pozycję Dni, Godzina rozpoczęcia i Godzina zakończenia, aby ustawić te opcje. Pozwala to zaoszczędzić konieczności ręcznego włączania i wyłączania trybu priorytetowego.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *