Jak włączyć tryb programisty na iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max i iPhone XR

Jeśli słyszałeś o trybie programisty, ale nie widziałeś go na telefonie iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max lub iPhone XR, to z oczywistego powodu. Apple zaprojektował ten tryb pracy dla bardziej zaawansowanych i doświadczonych użytkowników (takich jak deweloperzy i wszelkiego rodzaju osoby, które próbują zaawansowanych rzeczy). Tak więc, opcja nie siedzi w zasięgu wzroku, ale nie jest niedostępna dla przeciętnych użytkowników albo.

Zakładając, że wiesz, gdzie go szukać i jak go aktywować, nie będziesz miał żadnych ograniczeń w korzystaniu z trybu dewelopera i wszystkich zaawansowanych funkcji, które się z nim korzystać. Niektórzy mogą obawiać się, że jeśli jest ukryty, to musi być coś niebezpiecznego do wypróbowania, ale błagamy, aby się różnić.

Oto prosty test, który otrzyma odpowiedź: czy jesteś zainteresowany debugowaniem USB lub ROMS innych firm? Jeśli tak, możesz kontynuować czytanie i wprowadzanie tego samouczka w życie. Jeśli nigdy o tym nie słyszałeś, prawdopodobnie niczego nie przegapisz, nie testując trybu programisty na iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR i iPhone X. Tak czy inaczej, pokażemy Ci, co trzeba zrobić!

Dokładne kroki włączania trybu deweloperskiego na iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max i iPhone XR:
1. Najpierw skonfiguruj połączenie między iPhonem, w którym chcesz włączyć tryb programisty, a komputerem (może to być dowolny rodzaj komputera, komputera PC lub Mac);
2. Po podłączeniu dwóch z nich weź iPhone’a i zacznij trzymać przyciski Home i Power – być może będziesz musiał to zrobić przez 7-10 sekund;
3. Następnie możesz zwolnić polecenie Power, ale nadal utrzymywać klawisz Home – przez kolejne 10 sekund;
4. Po puszczeniu klawisza Home, musisz zauważyć, że ekran pozostaje czarny i pojawiał się komunikat na iTunes (ten ostatni jest powiadomieniem, że iTunes wykrył urządzenie w trybie odzyskiwania, a aby z niego korzystać, będziesz musiał przywrócić urządzenie).

Dzięki czarnerzętowi i wiadomości w iTunes możesz stwierdzić, że iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max lub iPhone XR w UDU (inna nazwa trybu programisty). Bezpiecznie wszedłeś w ten tryb, ale nie ignoruj kroków dotyczących wyjścia z trybu DFU. Następnie możesz cieszyć się tym nowym i ekscytującym doświadczeniem bez ograniczeń!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *