Jak włączyć tryb programisty na iPhone 8/ 8 Plus, iPhone Xs, iPhone Xs Max, iPhone Xr

Tak niesamowite, jak iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone Xs, iPhone Xs Max lub iPhone Xr będzie wyglądać, co widzisz, jako przeciętny użytkownik, to tylko wierzchołek góry lodowej. Bardziej doświadczeni użytkownicy i deweloperzy, osoby, które chcą przesuwać granice i odkrywać nowe ustawienia – mniej lub bardziej związane z bezpieczeństwem, ale nie tylko — zawsze mogą włączyć tryb dewelopera.

 

Powód, dla którego nie widzisz trybu programisty na telefonie iPhone, jest dość prosty – te ukryte funkcje nie są dla wszystkich. Ale znowu ten argument nie wystarczy, aby wskazać, że jeśli włączysz tryb programisty na iPhone Xs, iPhone Xs Max, iPhone Xr, iPhone 8 lub iPhone 8 Plus, ryzykujesz spowodowanie jakiegoś uszkodzenia.

 

Jeśli słowa takie jak ROM innych firm i debugowanie USB mają dla Ciebie sens, być może powinieneś spróbować trybu dewelopera. Cokolwiek chcesz doświadczyć z nowym iPhone, nie będziemy ci, którzy się sprzeciwiają. Wręcz przeciwnie, jesteśmy tutaj, aby pokazać, jak odblokować fascynujące funkcje, które ten tryb pakuje. Oto przewodnik, którego szukasz:

 

Aby włączyć tryb programisty na iPhone Xs, iPhone Xs Max, iPhone Xr, iPhone 8 lub iPhone 8 Plus …
1. Musisz najpierw podłączyć iPhone’a do komputera, czy to maca, czy komputera.
2. Po podłączeniu iPhone’a przytrzymaj klawisze Home i Power (7, może 10 sekund);
3. Następnie możesz puścić przycisk zasilania i naciskać przycisk Początek przez około 10 sekund;
4. Wreszcie, po zwolnieniu przycisku Początek, istnieją dwa wskaźniki, których będziesz musiał szukać:
1. Ekran iPhone’a musi pozostać czarny;
2. ITunes zgłosi, że wykrył urządzenie w trybie odzyskiwania i że musisz najpierw przywrócić    iPhone’a, aby używać go z iTunes.

 

Po wykryciu dwóch wyżej wymienionych aspektów jest to wyraźny znak, że jesteś w trybie deweloperskim lub resetu DFU iPhone’a, jak to często nazywa. Teraz, gdy wiesz, co musisz zrobić, nie ignoruj instrukcji, jak bezpiecznie wyjść z trybu DFU. Jaki jest sens wiedzieć, jak włączyć tryb programisty na Apple iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone Xs, iPhone Xs Max lub iPhone Xr, jeśli nie możesz się z niego wydostać bez problemów?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *