JAK WŁĄCZYĆ I WYŁĄCZYĆ AUTOKOREKTĘ W SAMSUNG GALAXY S20

 

Autokorekta została stworzona z myślą o naprawieniu literówek lub innych błędów pisowni, które popełniasz podczas pisania na smartfonie. Ale Autokorekta może czasami być problemem, gdy autokorektuje coś, co nie jest złe. Ten problem nadal z Samsung Galaxy S20 jako autokorekta może być czasami ból głowy.

Dla zainteresowanych w pełni wykorzystać swoje urządzenie Samsung, a następnie upewnij się, aby sprawdzić Samsung Galaxy S20 etui na telefon, bezprzewodowy podkładka ładująca, zewnętrzny przenośny akumulator i Fitbit Charge HR Wireless Activity Wristband dla ostatecznego doświadczenia z urządzeniem Samsung.

 

Dla tych, którzy nie chcą korzystać z autokorekty, istnieje sposób na wyłączenie autokorekty na smartfonie Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus. Można wyłączyć autokorektę na zawsze lub po prostu podczas wpisywania słów, których autokorekta może nie rozpoznać. Poniżej znajduje się przewodnik, jak wyłączyć i na Autokorekty na Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus.

 

Jak włączyć i wyłączyć autokorektę na Samsung Galaxy S20:

1. Włącz Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus

2. Przejdź do ekranu, na który widać klawiaturę

3. W pobliżu lewej “Spacja” wybierz i przytrzymaj “Klawisz dyktowania”

4. Następnie wybierz opcję “Ustawienia”

5. Poniżej sekcji z napisem “Inteligentne pisanie”, wybierz “Predykcyjny tekst” i wyłącz go

6. Inną opcją jest wyłączenie różnych ustawień, takich jak automatyczna wielkość liter i znaki interpunkcyjne

Później, jeśli zdecydujesz, że chcesz wiedzieć, jak włączyć autokorektę “ON” za pomocą Galaxy S20, wszystko, co musisz zrobić, to wrócić do klawiatury i przejść do ustawień i zmienić funkcję autokorekty na “ON”, aby wszystko wróciło do normy.
Ważne jest, aby pamiętać, że dla tych, którzy mają alternatywną klawiaturę zainstalowaną za pośrednictwem Google Play, metoda wyłączania i automatycznego ustawiania autokorekty na Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus może być nieco inna w zależności od tego, jak klawiatura jest rozmieszczona.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *