Jak włączyć i włączyć Galaxy S20 TouchWiz

Wspaniałą rzeczą jest to, że Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus mają funkcję o nazwie TouchWiz. Funkcja Smart Lock TouchWiz pozwala Galaxy S20 ominąć bezpieczny ekran blokady, jeśli masz podłączone urządzenie Bluetooth i znajduje się w pobliżu.

 

Domyślnie funkcja TouchWiz Smart Lock jest ukryta na smartfonie Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus. Poniżej znajduje się przewodnik, jak znaleźć i włączyć Galaxy S20 TouchWiz na Android Lollipop.

 

 

TouchWiz Smart Lock w Galaxy S20 można znaleźć, tworząc najpierw bezpieczną opcję blokady (wzór, kod PIN, hasło itp.) Możesz to zrobić, przechodząc do ustawienia>Zablokuj ekran. Po zakończeniu należy wycofać się do ustawień, a następnie udać się do zabezpieczeń. Na ekranie Zabezpieczenia naciśnij pozycję Agenci zaufania, a następnie włącz funkcję Smart Lock. W tym miejscu możesz wykonać kopię zapasową raz, a teraz powinieneś zobaczyć smart lock jako opcję u dołu ekranu w sekcji Zabezpieczenia. Po zakończeniu tego ostatniego kroku możesz włączyć ustawienia Smart Lock w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *