Jak włączyć Hey Siri dla iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max

Siri to wirtualny asystent, z którego mogą korzystać osoby posiadające różne urządzenia Apple. Siri jest nie tylko bardzo popularny. Stało się to naprawdę ważne dla użytkowników iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max. W przypadku iPhone’a 11, iPhone’a 11 Pro i iPhone’a 11 Pro Max Siri jest wyposażony w pewne funkcje. Niektóre z tych funkcji są jego zdolność do kupowania rzeczy z iTunes, rozwiązywania problemów matematycznych, i jest w stanie rozpoznać piosenkę.

Istnieją różne sposoby aktywacji Siri na iPhone 11, iPhone 11 Pro lub iPhone 11 Pro Max. Ze wszystkich tych sposobów najszybsze jest po prostu powiedzieć “Hej Siri”. Po prostu mówiąc “Hey Siri”, nie będziesz musiał długo naciskać iPhone’a 11, iPhone’a 11 Pro lub iPhone’a 11 Pro Maxa tylko po to, aby korzystać z Siri. Jeśli nie wiesz, jak aktywować iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max “Hey Siri” funkcji, wszystko co musisz zrobić, to przeczytać dalej, a my pokażemy Ci, jak to zrobić.

Wykonaj poniższe czynności, aby dowiedzieć się, jak włączyć funkcję Hey Siri na iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max.

Jak włączyć Hey Siri dla iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max
1. Włącz telefon Apple iPhone
2. Przejdź do ekranu głównego i podczas gdy na ekranie głównym kliknij aplikację Ustawienia
3. Kliknij ogólne
4. Następną rzeczą do zrobienia jest wybranie Siri
5. Aby aktywować Hey Siri, po prostu przesuń przycisk “Hey Siri”.

Jak tylko będziesz stosować się do czynności wymienionych powyżej, powinieneś wiedzieć, jak włączyć Hey Siri na iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max i możesz iść dalej i korzystać z “Hey Siri”.

Korzystając z “Hey Siri” nie ograniczasz się do płci. Możesz zdecydować się na głos Siri mężczyzny lub kobiety. To nie wszystko. Możesz również zmienić wybrany język, w jakim siri ma mówić.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *