JAK WEJŚĆ W TRYB ODZYSKIWANIA SAMSUNG GALAXY S20

 

Samsung niedawno wydał Galaxy S20 i dla tych, którzy chcą wiedzieć, jak wprowadzić Galaxy S20 w tryb odzyskiwania, wyjaśnimy, jak to zrobić poniżej. Tryb odzyskiwania to osobna sekwencja rozruchowa na wszystkich urządzeniach z Androidem.

Po zakupie Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus telefon uruchomi się na zdjęciu odzyskiwania akcji. Obraz odzyskiwania jest łącznikiem między użytkownikiem a wewnętrznym systemem telefonu, a obraz odzyskiwania może być używany w trybie odzyskiwania koryta.

Dla zainteresowanych w pełni wykorzystać swoje urządzenie Samsung, a następnie upewnij się, aby sprawdzić Samsung Galaxy S20 etui na telefon, bezprzewodowy podkładka ładująca, zewnętrzny przenośny akumulator i Fitbit Charge HR Wireless Activity Wristband dla ostatecznego doświadczenia z urządzeniem Samsung.

Ten tryb odzyskiwania ma kilka różnych operacji, które obejmują aktualizowanie oprogramowania, wykonywanie twardego resetowania lub tworzenie kopii zapasowej. Jeśli chcesz dostosować i zmodyfikować Galaxy S20 do dostosowywania lub optymalizacji systemu Android, takie jak odzyskiwanie CWM lub TWRP będzie wymagane. Umieszczając Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus w odzyskiwanie CWM lub TWRP, możesz wykonywać operacje, takie jak uzyskanie dostępu do roota, odblokowanie bootloadera, usunięcie bloatware, zainstalowanie niestandardowego oprogramowania układowego ROM i wiele więcej. Poniżej znajduje się przewodnik, jak wejść w tryb odzyskiwania Samsung Galaxy S20.

 

Jak wejść w tryb odzyskiwania na Samsung Galaxy S20:

1. Wyłącz Galaxy S20.

2. Naciśnij przyciski Zasilania, Domu i Zwiększania głośności razem i przytrzymaj je.

3. Gdy zobaczysz ekran odzyskiwania systemu Android, zwolnij przyciski.

4. Użyj przycisku Zmniejszanie głośności, aby poruszać się po opcjach. Użyj przycisku Zasilania, aby wybrać wyróżnioną opcję.

Powyższe instrukcje powinny umożliwiać wejście w “Tryb odzyskiwania” w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *