JAK UŻYWAĆ SAMSUNG GALAXY S20+ PLUS JAKO LATARKI

W czasie, gdy jesteś właścicielem Samsung Galaxy S20+ Plus, będziesz musiał użyć latarki Galaxy S20, aby pomóc Ci w ciemnej sytuacji. Mimo że latarka Galaxy S20+ Plus i tak nie jest zamiennikiem LED Maglight, smartfon Samsung wykonuje wspaniałą pracę, zapewniając światło w czasach, gdy jest do zmroku.

W przeszłości, jeśli potrzebujesz latarki, użytkownicy musieli pobrać aplikację latarki ze sklepu Google Play, aby włączyć latarkę do smartfona Samsung Galaxy. Teraz użytkownicy mogą uniknąć pobierania aplikacji Galaxy S20+ Plus Torch, ponieważ Samsung zawiera widżet, który włączy i wyłączy latarkę Galaxy S20+ Plus. Widżet to mały skrót, który można dodać do ekranu głównego Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus. Wygląda jak ikona aplikacji, ale włączy lub wyłączy latarkę.

Ten przewodnik nauczy Cię, jak używać Torcha w Galaxy S20+ Plus z wbudowanym widżetem i łatwo korzystać z funkcji latarki w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus.

 

 

Oto jak używać Samsung Galaxy S20+ Plus jako latarki:

1. Włącz Samsung Galaxy S20+ Plus.

2. Palcem dociśnij ekran główny w dół, aż na ekranie pojawią się “Tapety”, “Widżety” i “Ustawienia ekranu głównego”.

3. Wybierz “Widżety”

4. Przeglądaj wszystkie widżety, aż zobaczysz “Torch”

5. Wybierz i przytrzymaj “Latarkę” i przenieś ją w pozycję otwartą na ekranie głównym.

6. Jeśli musisz użyć latarki w Galaxy S20, po prostu wybierz ikonę “Torch”.

7. Aby wyłączyć latarkę, możesz dotknąć ikony lub przejść do ustawień powiadomień, aby wyłączyć torch.

 

Powyższe instrukcje powinny pomóc odpowiedzieć na pytanie dla tych, którzy zapytali “Jak używać latarki w Samsung Galaxy S20+ Plus?” Jeśli chcesz użyć wyrzutni do używania latarki w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus, powinno być podobnie, z wyjątkiem niektórych widżetów w różnych lokalizacjach.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *