Jak uzyskać OnePlus 5/ 6 / 6T / 7T / 7 Pro do czytania tekstu

Jeśli posiadasz nowy telefon od OnePlus, możesz chcieć wiedzieć, jak uzyskać OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T, OnePlus 5, OnePlus 6 i OnePlus 6T do czytania tekstu. Ten telefon ma funkcję ustawień o nazwie dyktowanie, która pozwala mówić do telefonu i zapisze go jako tekst do notatki, e-mail, SMS lub innej aplikacji tekstowej, którą masz.

Funkcja voice to text OnePlus 5 doskonale nadaje się do czasów, które chcesz mieć wolne od ręki doświadczenie z urządzeniem mobilnym. Poniżej wyjaśnimy, jak skonfigurować OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T, One Plus 5, OnePlus 6 lub OnePlus 6T głos do tekstu i funkcji odczytu do tekstu.

Korzystając z jego funkcji w OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T, OnePlus 5, OnePlus 6 i OnePlus 6T, będziesz mógł czytać tekst na głos, który współpracuje również z OnePlus 5, aby mówić tłumaczenia, z książką i na wiele innych sposobów. Możliwe jest, aby funkcja odczytu tekstu w OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T, OnePlus 5, OnePlus 6 i OnePlus 6T działała również z innymi językami niż angielski.

Poniżej znajdują się instrukcje, jak skonfigurować OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T, OnePlus 5, OnePlus 6 i OnePlus 6T, aby odczytać tekst dozwolony i głos do tekstu.

 

Jak uzyskać OnePlus 5 / OnePlus 6 / OnePlus 6T / OnePlus 7 Pro / OnePlus 7T, aby odczytać tekst:
1. Włącz telefon.
2. Otwórz ustawienia.
3. Przeglądaj i wybierz system.
4. Dotknij języka & wprowadzania.
5. Dotknij tekstu na mowę, które można znaleźć poniżej sekcji Mowa.
6. Wybierz silnik TTS:
• Silnik zamiany tekstu na mowę OnePlus.
• Silnik zamiany tekstu na mowę OnePlus.
7. Dotknij ustawień, obok wyszukiwarki.
8. Dotknij zainstaluj dane głosowe.
9. Wybierz pobierz.
10. Po pobraniu języka dotknij klawisza Wstecz.
11. Dotknij języka.

 

Po postępowaniu zgodnie z instrukcjami z góry, będziesz mógł uzyskać OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T, OnePlus 5, OnePlus 6 lub OnePlus 6T do czytania tekstu. Należy zauważyć, że odczyt tekstu na OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T, OnePlus 5, OnePlus 6 i OnePlus 6T tak naprawdę nie skupia się na niedowidzących, ale może działać dla niektórych. Główną koncepcją tej funkcji jest to, że będzie mówić rzeczy do Ciebie w czasie rzeczywistym.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *