Jak uzyskać Galaxy S20 z trybu dla dzieci

Nowy Samsung Galaxy S20 ma funkcję o nazwie Tryb dla dzieci, która zapewni bezpieczeństwo ważnych dokumentów, obrazów i danych, gdy dasz smartfon swoim dzieciom. Ale jeśli zapomniałeś galaxy S20 PIN dla trybu dla dzieci, nadal istnieje sposób, aby go wydostać bez uszkodzenia smartfona.

Dla tych, którzy chcą wiedzieć, jak uzyskać Galaxy S20 lub Galaxy S20 + Plusout trybu dla dzieci, można to po prostu zrobić za pomocą przycisku wyjścia, a następnie wprowadzić prawidłowy numer PIN. Po ponownym uruchomieniu Galaxy S20, to było wcześniej w trybie dla dzieci, nie wróci do trybu standardowego. Ale jeśli zapomniałeś galaxy S20 PIN, poniżej wyjaśnisz, jak uzyskać Galaxy S20 z trybu dla dzieci bez kodu PIN.

 

 

Jak wyjść z trybu Samsung Galaxy S20 Dla Dzieci bez PIN

Jeśli wpisałeś kod PIN Galaxy S nieprawidłowo 5 razy, pojawi się komunikat “zapomniałeś kodu PIN?” Gdy zobaczysz ten komunikat, wybierz na nim, a oni wrócą bezpośrednio do trybu normalnego i z trybu dla dzieci bez wprowadzania kodu PIN. Ale następnym razem, gdy chcesz przejść do trybu dla dzieci, zostaniesz poproszony o wprowadzenie nowego kodu PIN.

Ale czasami pojawia się problem przy użyciu tej metody, aby uzyskać Galaxy S20 z trybu dla dzieci. Donoszono, że niektórzy właściciele Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus nie mogą użyć tej metody, aby wydostać się z trybu dla dzieci. Dlatego zaleca się zapisanie kodu PIN w innym miejscu lub łatwego kodu PIN, który można zapamiętać.

Dlatego należy spróbować ukryć możliwość wpisywać kod PIN, aby wyjść z trybu dla dzieci. Powodem tego jest to, że jeśli wpiszą kod PIN niepoprawnie 5 razy, aby uciec z trybu dla dzieci, w przyszłości pojawią się problemy z wejściem w tryb dla dzieci.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *