Jak uzyskać Galaxy S20 OFF tryb awaryjny

Po wejściu w tryb awaryjny w Samsung Galaxy S20 możesz wiedzieć, jak wyłączyć Galaxy S20 w trybie awaryjnym i ponownie używać go jak zwykle. Głównym powodem, dla którego powinieneś chcieć wyłączyć tryb awaryjny w Galaxy S20 po naprawieniu problemów z Galaxy S20, możesz zacząć korzystać ze smartfona bez żadnych ograniczeń.

Istnieje kilka przydatnych powodów, dla których chcesz wprowadzić Galaxy S20 w tryb awaryjny, na przykład gdy masz problemy z rozwiązywaniem problemów z poszczególnymi aplikacjami i chcesz rozwiązać problemy związane z aplikacjami, które zawieszają się, resetują lub działają wolno.

Potem wielu chce wiedzieć, jak uzyskać Galaxy S20 z trybu awaryjnego. Oto trzy różne metody, jak wyłączyć Galaxy S20 z trybu awaryjnego, który będzie również działał dla Galaxy S20+ Plus.

Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby dowiedzieć się, jak wyprowadzić Galaxy S20 z trybu awaryjnego:

Przywrócić do ustawień fabrycznych Galaxy S20:

1. Wyłącz Galaxy S20.

2. Naciśnij i przytrzymaj przycisk Zwiększ głośność, przycisk Początek i przycisk zasilania w tym samym czasie, aż zobaczysz ikonę Androida.

3. Za pomocą opcji Zmniejszanie głośności wybierz opcję wyczyść dane/przywrócenie ustawień fabrycznych i naciśnij przycisk zasilania, aby go wybrać.

4. Za pomocą podświetlenia Głośność w dół Tak – usuń wszystkie dane użytkownika i naciśnij power, aby je zaznaczyć.

5. Po ponownym uruchomieniu Galaxy S20+ Plus, wybierz go za pomocą przycisku Powerbutton.

6. Po ponownym uruchomieniu Galaxy S20+ Plus wszystko zostanie wyczyszczone i będzie gotowe do ponownego skonfigurowania.

Wprowadź tryb odzyskiwania:

1. Wyłącz Galaxy S20.

2. Naciśnij przyciski Zasilania, Domu i Zwiększania głośności razem i przytrzymaj je.

3. Gdy zobaczysz ekran odzyskiwania systemu Android, zwolnij przyciski.

4. Użyj przycisku Zmniejszanie głośności, aby poruszać się po opcjach. Użyj przycisku Zasilania, aby wybrać wyróżnioną opcję.

Wyjmij baterię i włóż ją z powrotem po 5 minutach:

1. Wyłącz Galaxy S20

2. Wyjmij z urządzenia karbędę z kart SIM

3. Zdejmij tylną pokrywę

4. Usuń śruby, które wywijają obwód urządzenia

5. Zdejmij płytkę drukowaną

6. Odłącz złącze akumulatora

7. Wyjmij baterię

 

Korzystanie z dowolnej z trzech metod pokazanych powyżej pozwoli Ci wyłączyć Galaxy S20 w trybie awaryjnym. Powinno to pozwolić na rozwiązanie wszelkich problemów z rozwiązywaniem problemów z poszczególnymi aplikacjami i chcesz rozwiązać problemy związane z aplikacjami, które zawieszają się lub działają wolno w Galaxy S20, a następnie wyłączają tryb awaryjny w Galaxy S20+ Plus.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *