Jak uzyskać Galaxy S20 do czytania tekstu

Dla tych, którzy posiadają Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20 + Plus, możesz wiedzieć, aby Galaxy S20 przeczytał tekst lub wypowiedział tekst. Proces używania dyktowania do mówienia tekstu jest prostym procesem i jest bardzo łatwy do zrobienia. Podczas korzystania z innych smartfonów może być konieczne wybranie sklepu Google Play i pobranie aplikacji o nazwie Text-to-Speech, aby smartfon odczytywać tekst na głos.

Korzystanie z funkcji Galaxy S20 pozwala na głośne czytanie tekstu, co sprawia, że Galaxy S20 mówi tłumaczenia, książkę i wiele innych fajnych rzeczy. Możesz również użyć funkcji tekstu czytać w Galaxy S20 dla różnych języków oprócz angielskiego.

 

 

Poniżej znajduje się przewodnik krok po kroku, jak skonfigurować Galaxy S20 lub Galaxy S20 + do czytania tekstu dozwolone i uczynić życie znacznie łatwiejsze.

 

Jak uzyskać Galaxy S20 do czytania tekstu:

1. Włącz Galaxy S20.

2. Przejdź do ekranu głównego Galaxy S20.

3. Wybierz ustawienia.

4. Przejdź do systemu.

5. Wybierz język & wejście.

6. Naciśnij opcje zamiany tekstu na mowę w sekcji Mowa.

7. Wybierz silnik TTS, którego chcesz użyć:

• Silnik zamiany tekstu na mowę firmy Samsung.

• Aparat zamiany tekstu na mowę Google.

8. Obok wyszukiwarki wybierz ikonę Ustawienia.

9. Wybierz zainstaluj dane głosowe.

10. Pobierz hit.

11. Teraz poczekaj na pobranie języka.

12. Wybierz klawisz Powrót.

13. Wybierz język.

Po wykonać powyższe kroki, aby uzyskać Galaxy S20 do czytania tekstu, przejdź do ekranu głównego, wybierz aplikacje, a następnie wybierz S Voice. Po przejściu do S Voice wybierz klawisz Ostatnie aplikacje, a następnie wybierz pozycję Ustaw tryb jazdy włączony. Aby ponownie wyłączyć tryb jazdy, kliknij przycisk Ostatnie aplikacje, a następnie kliknij Ustaw tryb jazdy.

Ważne jest, aby pamiętać, że funkcja czytania tekstu Galaxy S20 nie jest przeznaczona dla osób niedowidzących, ponieważ Galaxy S20 będzie mówił wszystko, co robisz w czasie rzeczywistym, na przykład na ekranie menu, na którym się stukasz i co mówią powiadomienia.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *