Jak uzyskać autokorektę na Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus

Dla tych, którzy posiadają Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20 + Plus, możesz wiedzieć, jak uzyskać autokorektę w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus. Autokorekta w Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus to świetna funkcja, aby wiedzieć, jak korzystać. Autokorekta została stworzona z myślą o naprawieniu literówek lub innych błędów pisowni, które popełniasz podczas pisania na smartfonie. Ale Autokorekta może czasami być problemem, gdy autokorektuje coś, co nie jest złe. Ten problem jest nadal z Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus jako autokorekta może być ból głowy czasami.
Dla tych, którzy nie chcą korzystać z autokorekty, istnieje sposób na wyłączenie autokorekty na smartfonie Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus. Można wyłączyć autokorektę na zawsze lub po prostu podczas wpisywania słów, których autokorekta może nie rozpoznać. Poniżej znajduje się przewodnik, jak uzyskać Autokorektę w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus.

 

 

Jak uzyskać autokorektę na Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus:

1 Włączanie Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus

2 Przejdź do ekranu, na który widać klawiaturę

3 W pobliżu lewej “Spacja” wybierz i przytrzymaj “Klawisz dyktowania”

4 Następnie wybierz opcję “Ustawienia”

5 Poniżej sekcji z napisem “Inteligentne pisanie”, wybierz “Predykcyjny tekst” i wyłącz go

6 Inną opcją jest wyłączenie różnych ustawień, takich jak automatyczna wielkość liter i znaki interpunkcyjne

 

 

Później, jeśli zdecydujesz, że chcesz wiedzieć, jak włączyć autokorektę “ON” za pomocą Galaxy S20 lub Galaxy S20 + Plus, wszystko, co musisz zrobić, to wrócić do klawiatury i przejść do ustawień i zmienić funkcję autokorekty na “ON”, aby wszystko wróciło do normy. Ważne jest, aby pamiętać, że dla tych, którzy mają alternatywną klawiaturę zainstalowaną za pośrednictwem Google Play, metoda wyłączania i automatycznego ustawiania autokorekty na Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus może być nieco inna w zależności od tego, jak klawiatura jest rozmieszczona.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *