Jak usunąć bloatware na Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus

Zarówno Samsung Galaxy S20, jak i Galaxy S20+ Plus są wyposażone w fabrycznie załadowane aplikacje o nazwie bloatware. Niektórzy chcą wiedzieć, jak usunąć bloatware z Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus, ponieważ wielu uważa, że te aplikacje zajmują miejsce. Ale ważne jest, aby pamiętać, że po usunięciu i wyłączeniu bloatware z Galaxy S20, nie dostaniesz o wiele więcej dodatkowej przestrzeni na smartfonie, aby zainstalować inne aplikacje.

Możliwe jest usunięcie Galaxy S20 bloatware w tym dowolnej aplikacji Google, takiej jak Gmail, Google+, Sklep Play i inne. Możesz również usunąć aplikacje bloatware, takie jak aplikacje Samsung S Health, S Voice i inne. Nie wiadomo, czy Samsung zezwala użytkownikom Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus na ich usunięcie z powodu lokalnego prawa w Korei Południowej, które mówi, że producenci smartfonów muszą pozwolić klientom odinstalować większość aplikacji znalezionych na urządzeniu, w tym niektóre z wymienionych wcześniej.

Niektóre aplikacje Galaxy S20 bloatware można usunąć i odinstalować, ale inne można wyłączyć. Wyłączona aplikacja nie pojawi się w szufladzie aplikacji i nie będzie mogła działać w tle, ale nadal będzie obecna na urządzeniu.

Poniżej znajduje się przewodnik dotyczący usuwania i wyłączania aplikacji bloatware:

1. Włącz Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus

2. Otwórz szufladę aplikacji i wybierz przycisk edycji

3. Ikony minus pojawią się w dowolnej aplikacji, którą można odinstalować lub wyłączyć

4. Wybierz ikonę minus w aplikacjach, które chcesz usunąć lub wyłączyć

 

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *