JAK USUNĄĆ BATERIĘ ZE SMARTFONA SAMSUNG GALAXY S20

 

Wydawało się, kiedy Samsung Galaxy S20 został wydany, że niemożliwe będzie wyjęcie baterii na nowym smartfonie. Ale teraz wydaje się, że jeden członek forum XDA Developers znalazł sposób na usunięcie baterii na Samsung Galaxy S20. Mimo że ta metoda nie jest tak prosta jak wcześniejsze smartfony Samsung Galaxy, nowy sposób nadal pozwoli na usunięcie baterii Galaxy S20. Poniżej znajdują się instrukcje, jak wyjąć baterię z Samsung Galaxy S20.

Patrząc na instrukcję obsługi dostarczoną przez Samsung dla Galaxy S20, firma ostrzega, że powinna to być podejmowane tylko przez “usługodawcę lub autoryzowanego agenta naprawczego”. Jeśli spróbujesz samodzielnie wyjąć baterię i poważnie uszkodzisz telefon, nie zostanie ona objęta gwarancją. Oto kroki, jak usunąć baterię Samsung Galaxy S20:

Jak wyjąć baterię na Samsung Galaxy S20:

1. Wyłącz Samsung Galaxy S20

2. Wyjmij z urządzenia karbędę z kart SIM

3. Zdejmij tylną pokrywę

4. Usuń śruby, które wywijają obwód urządzenia

5. Zdejmij płytkę drukowaną

6. Odłącz złącze akumulatora

7. Wyjmij baterię

 

Aby uzyskać wizualny przewodnik na temat usuwania baterii na Samsung Galaxy S20, odwiedź stronę 138 instrukcji obsługi Samsunga, klikając tutaj (PDF). Jak wspomniano wcześniej przez firmę Samsung, powinno to być podejmowane tylko przez “usługodawcę lub autoryzowanego agenta naprawczego”. Wszelkie uszkodzenia procesu usuwania baterii Galaxy S20 są na własne ryzyko.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *