Jak tworzyć foldery na OnePlus 5, OnePlus 6 i OnePlus 6T

Jeśli jesteś właścicielem nowego urządzenia OnePlus, dobrze jest wiedzieć, jak tworzyć foldery na OnePlus 5, OnePlus 6 i OnePlus 6T. Może istnieć kilka różnych powodów, dla których chcesz tworzyć foldery OnePlus 5/ 6 / 6T, takie jak organizowanie aplikacji w kategorie lub po prostu zmniejszenie ilości bałaganu na pierwszej stronie urządzenia.

Możliwe jest tworzenie folderów na One Plus 5, One Plus 6 i One Plus 6T na kilka różnych sposobów, a my wyjaśnimy, jak możesz to zrobić poniżej. Cały proces jest bardzo łatwy i nie zajmie więcej niż kilka minut, aby konkurować wszystkim.

Pierwszą metodą tworzenia folderów One Plus 5, One Plus 6 i One Plus 6T jest po prostu przeciąganie i upuszczanie aplikacji nad sobą. Oznacza to, że musisz nacisnąć i przeciągnąć określoną aplikację nad inną aplikacją. Następnie te dwie aplikacje, które tworzą swój własny folder. Każda przyszła aplikacja, którą chcesz uwzględnić w tym folderze, musi zostać przeciągnięta, aby najechać kursorem na ten folder i zwolnić, aby dodać go do folderu głównego. Jeśli chcesz, możesz również edytować i zmieniać nazwę folderu. Poniżej wyjaśnimy drugi sposób tworzenia folderów na One Plus 5, One Plus 6 i OnePlus 6T.

Jak utworzyć nowy folder na OnePlus 5, OnePlus 6 i OnePlus 6T (Metoda 2):
1. Włącz OnePlus.
2. Przejdź do ekranu głównego, naciśnij i przytrzymaj aplikację.
3. Przeciągnij aplikację na górę ekranu i umieść ją w opcji Nowy folder.
4. Dostosuj nazwę nowego folderu.
5. Dotknij gotowe.
6. Możesz przenieść dodatkowe aplikacje, aby być częścią folderu, wykonując kroki 1-5 ponownie.

Po postępowaniu zgodnie z instrukcjami z góry, będziesz mógł tworzyć foldery na OnePlus 5, OnePlus 6 i OnePlus 6T bez żadnych problemów. Korzystanie z tej metody pomoże Ci zmniejszyć bałagan na ekranie i zachować większą porządek za pomocą One Plus 5, One Plus 6 lub One Plus 6T.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *