Jak sprawić, by ekran obracał się na iPhone X / iPhone Xr / iPhone Xs / iPhone Xs Max

Funkcja obracania ekranu, dostępna w telefonach iPhone X, iPhone Xr, iPhone Xs i iPhone Xs Max, jest jedną z najczęstszych, podstawowych opcji w szerokiej gamie smartfonów. Szczególnie przydatne podczas uzyskiwania dostępu do internetu lub próby czytania tekstów z telefonu, wiedząc, jak go włączyć, zawsze może być pomocne. Wkrótce podamy, jak aktywować obrót ekranu w razie potrzeby, ale także jak rozwiązać niektóre typowe problemy z obrotem ekranu na iPhone Xr, iPhone Xs, iPhone Xs Max i iPhone X.

Jak sprawić, by ekran iPhone X, iPhone Xr, iPhone Xs lub iPhone Xs Max obracał się:
1. Przejdź do ekranu głównego;
2. Dostęp do menu szybkich ustawień przesuwając się od dołu do góry;
3. Spójrz na prawy dolny róg tej ikony z małym kółkiem i zamkiem w środku;
4. Dotknij go i spróbuj obrócić iPhone’a, aby zobaczyć, czy coś się zmieni.

Zwykle, gdy ta funkcja jest dezaktywowana i stukniesz tę ikonę, ekran powinien być w stanie obracać się przy pierwszej zmianie jego położenia. Jeśli bez powodzenia stukasz ikonę kłódki, a obraz wyświetlacza pozostaje taki sam bez względu na to, jak go trzymasz, powinieneś wziąć pod uwagę, że może być coś nie tak.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś podejrzewać, jest akcelerometr, czujnik biorący udział w rotacji ekranu na iPhone Xr, iPhone Xs, iPhone Xs Max i iPhone X. Brak responsywności pokazywalny przez iPhone’a jest jedną z wskazówek. Ale dla pewności spróbuj również użyć aplikacji aparatu. Jeśli zdarzy ci się zobaczyć wszystkie obrazy i jego przyciski odwrócone tam, możesz przestać badać, znalazłeś problem.

Jak radzić sobie z ekranem nie będzie obracać problem na iPhone X, iPhone Xr, iPhone Xs lub iPhone Xs Max:
• Możesz spróbować wykonać twardy reset na iPhonie i sprawdzić, czy coś się zmieni po skonfigurowaniu urządzenia od podstaw;
• Możesz również uzyskać dostęp do ekranu usługi, jeśli twój operator nie zablokował opcji, i uruchomić tam test;
• Możesz skontaktować się bezpośrednio z przewoźnikiem i zapytać go, czy naprawdę musisz przywrócić ustawienia fabryczne lub czy mają jakieś inne rozwiązanie, które ci zaproponuje.

Jeśli wszystkie wskazówki prowadzą do konieczności wykonania tego resetu, należy przejść do opcji Kopia zapasowa & Reset. Dopiero po upewnieniu się, że wszystkie twoje dane są bezpieczne, możesz przeczytać ten przewodnik i postępować zgodnie z instrukcjami krok po kroku.

Nie spiesz się robić nic głupiego i nie uderzać iPhone albo. Być może przeczytałeś go online, ale poważnie, czy uważasz, że możesz rozwiązać problem z oprogramowaniem z smack urządzenia elektronicznego? To też myśleliśmy, nasz przewodnik tutaj jest najbardziej niezawodną opcją. Tak więc, jeśli iPhone X, iPhone Xr, iPhone Xs lub iPhone Xs Max nie reaguje na żadne inne delikatne rozwiązanie, nie rób nic ostrzejszego niż konfigurowanie go od podstaw! Ten rodzaj resetu jest znany do czynienia z wszelkiego rodzaju problemów i ekran nie będzie obracać nie jest tak skomplikowany problem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *