JAK SKONFIGUROWAĆ TRYB EASY MODE W GALAXY S20

Samsung Galaxy S20 to potężny smartfon. Dla tych, którzy nie potrzebują wszystkich funkcji i ustawień w Galaxy S20, istnieje sposób, aby włączyć “Łatwy tryb” na Galaxy S20, aby zmniejszyć złożoność funkcji Androida i pozwoli na prostsze wrażenia dla Samsung Galaxy S20 dla nowych użytkowników.

 

Zalety włączenia trybu easy mode w Galaxy S20 stworzą prosty ekran główny do nawigacji z podstawowymi ustawieniami. Po przełączeniu się między trybem łatwym a ustawieniami standardowymi wszystkie dane i informacje zostaną przetransferowane. Poniżej przedstawiono instrukcje dotyczące konfigurowania i włączania trybu łatwego w Galaxy S20.

 

 

Włączanie i wyłączanie trybu łatwego

 

Najlepszym sposobem na włączenie trybu łatwego w Samsung Galaxy S20 jest przejście do menu ustawień i wybranie opcji “Personalizacja”. Tam wybierz tryb łatwy. Na tej stronie wyboru zobaczysz przełącznik umożliwiający przełączanie między trybem łatwym a standardowym. Nie będzie w stanie wybrać, które aplikacje, które chcesz umieścić na wyrzutni, gdy dostęp Samsung Galaxy S20 Easy Mode. Po wybraniu aplikacji, które chcesz w trybie łatwym, zostaniesz przywrócony do ekranu głównego, który będzie teraz łatwiejszy w użyciu i nawigacji.

 

 

Teraz, gdy dojdziesz do ekranu głównego, będą trzy różne strony, które możesz wyświetlić, z jedną ze stron, w tym widżetami, takimi jak kalendarz, zegar i pogoda. Możesz również użyć sześciu innych widżetów, takich jak latarka, lupa, aparat fotograficzny, telefon, wiadomości i przeglądarka. Po lewej stronie ekranu głównego możesz wyświetlić ulubione kontakty, które można ręcznie dostosować do swoich potrzeb.

 

 

Gdy Galaxy S20 jest w trybie łatwym, powiadomienia i inne przyciski będą działać tak samo jak w trybie standardowym. Ale można zauważyć, że menu Ustawienia ma niewielkie zmiany wizualne, choć, napawając najważniejsze i często używane opcje ustawień i ukrywając resztę za przycisk “Więcej ustawień”.

 

 

Konfigurowanie Samsung Galaxy S20 w trybie easy mode

 

 

Najlepszym sposobem skonfigurowania Samsung Galaxy S20 w trybie easy jest użycie dużych znaków “+” na pustych miejscach na ekranach głównego, gdzie można dodać różne widżety do strony. Możesz użyć tych miejsc, aby dodać ulubione kontakty lub poszczególne aplikacje, wszystko w zależności od sposobu, w jaki chcesz dostosować Galaxy S20.

Po wybraniu pustych spacji na ekranie głównym, aby dodać widżet lub aplikację, pojawi się lista aplikacji alfabetycznych, które zostały już zainstalowane. Następnie musisz wyszukać aplikację, którą chcesz dodać z listy i wybrać ją. Aby uzyskać dostęp do aplikacji, która nie jest przypięta do ekranu głównego przez czas do czasu, po prostu naciśnij przycisk “Więcej aplikacji” w prawym dolnym rogu ekranu.

 

 

W trybie awaryjnym można również usuwać i zmieniać kolejność aplikacji i ekranów domów. Można to zrobić, wybierając przycisk menu w górnym rogu ekranu i wybierając “edytuj”. Następnie możesz wybrać przycisk “-” nad dowolną aplikacją, którą można usunąć, a jego skrót zostanie zastąpiony pustym miejscem, w którym możesz dodać wybraną aplikację.

 

 

Powrót do trybu normalnego z trybu awaryjnego

 

Jeśli chcesz wrócić do standardowych ustawień z trybu awaryjnego, wystarczy przejść do strony ustawień i wyszukać tryb łatwy. Tam musisz przełączyć przycisk z powrotem na “Tryb standardowy” i wybrać “gotowe”. Normalny układ ekranu głównego zostanie przywrócony do normy.

 

.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *