Jak sim odblokować Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus

 

Jeśli posiadasz Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus, możesz wiedzieć, jak odblokować Galaxy S20 i używać go na dowolnym nośniku. Poniżej wyjaśnimy kilka różnych sposobów odblokowania Galaxy S20.

Przy zakupie Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus od operatora sieci bezprzewodowej smartfon jest zablokowany. Głównym powodem tego jest to, że firmy komórkowe dotowane telefon, aby pomóc obniżyć miesięczny rachunek dla klientów. Ale dla tych, którzy podróżują za granicę i muszą korzystać z karty SIM innego operatora za granicą, może to być trudne do zrobienia bez odblokowania Galaxy S20.

Jeśli posiadasz Samsung Galaxy S20, który jest zablokowany dla określonego operatora i chcesz odblokować urządzenie z kartą SIM, proces jest łatwy do zrobienia. Poniżej wyjaśnimy, jak odblokować Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus.

W większości przypadków, dzięki odblokowaniu galaxy S20 za pomocą karty SIM, możesz wybrać dwie możliwe trasy. Czasami firma komórkowa dostarczy Ci kod odblokowujący Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus. Inną opcją byłoby skorzystanie z usług innych firm, które zrobią to samo za Ciebie. Zawsze lepiej jest sprawdzić pierwszą opcję przed pójściem na tę drugą, ponieważ twój dostawca usług w większości nie pobiera żadnych opłat za kod odblokowujący, podczas gdy usługi innych firm będą.

 

Uzyskiwanie kodu odblokowuj karty SIM od operatora

1. Zadzwoń do firmy komórkowej za pomocą infolinii klienta.

2. Poproś o kod odblokowujący dla Swojego Galaxy S20.

3. Dostawca poprosi Cię o numer IMEI urządzenia. Podaj to, a otrzymasz wiadomość e-mail z kodem odblokowu w ciągu kilku dni.

Zakup kodu odblokowującego karty SIM

1. Wybierz usługę odblokowania innej firmy i wybierz odpowiednie narzędzie dla swojego urządzenia. Pamiętaj, że istnieje wiele ofert w zależności od usługi, którą wybierzesz, więc nie ma tutaj uniwersalnego rozwiązania.

2. Zapewnij usługę z numerem IMEI telefonu.

3. Usługa zapewni Ci kod odblokowujący w dowolnym miejscu od 2 dni do 2 tygodni, w zależności od operatora, do którego telefon jest zablokowany, i usługi.

Wspólne kroki

Gdy masz kod odblokowujący za pomocą wybranej metody, jest to dość proste.

1. Wyłącz urządzenie.

2. Wyjmij oryginalną kartę SIM i włóż kartę SIM, której chcesz użyć.

3. Włącz ponownie telefon i wprowadź kod odblokowujący po wyświetleniu monitu.

.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *