Jak rozwiązać problemy z siecią Wi-Fi w Huawei P10 i P10 Plus

Huawei P10 i P10 Plus został uznany za jeden z najlepszych smartfonów 2016. Na tym urządzeniu jednym z problemów, z którymi zmagają się użytkownicy, jest problem z aplikacją Wi-Fi. Wydaje się, że Wi-Fi nie działa prawidłowo na tym urządzeniu, ale nie dla wszystkich gadżetów Huawei P10 i P10 Plus.

Wśród zgłoszonych problemów Zwisem to niepowodzenie w pokazyciu lub niepowodzenie ładowania obrazów podczas korzystania z aplikacji społecznościowych, takich jak Twitter, Snapchat, Facebook, Instagram lub WhatsApp. W innych przypadkach niektórzy użytkownicy zgłaszali, że podczas korzystania z Google Now ekrany zawieszają się, gdy Google Now rozpoznaje i wznawia później z błędem “Nie można dotrzeć do Google w tej chwili”.

Słaby sygnał wydaje się być główną przyczyną powolnego połączenia Wi-Fi. Jednak w rzadkich przypadkach może mieć silny sygnał, ale połączenie Wi-Fi jest nadal powolne. Może to być frustrująca sytuacja, którą pomożemy naprawić. Poniżej znajdują się niektóre z sugerowanych sposobów rozwiązywania problemów z Wi-Fi na smartfonie Huawei P10 i P10 Plus.

 

Naprawianie powolnych problemów z Siecią Wi-Fi w Huawei P10 i P10 Plus
1. Wykonaj reset fabryczny na Huawei P10 i P10 Plus
2. Zapomnij o sieci Wi-Fi, z którą masz połączenie, i spróbuj ponownie nawiązać połączenie
3. Zresetuj używany router lub nowoczesny.
4. Przełącz formularz na połączenie statyczne z DCHP na smartfonie
5. Zmiana ustawień przepustowości routera
6. Spróbuj dostosować ustawienia zabezpieczeń routera lub modemu lub po prostu wyłącz zabezpieczenia modemu lub routera
7. Alternatywnie zadzwoń do usługodawcy i uaktualnij do wyższej szybkości lub przepustowości

Powyższe opcje powinny pomóc w naprawieniu ogólnie powolnego połączenia Wi-Fi w Huawei P10 i P10 Plus. W przypadku, gdy problem będzie się powtarzał, wykonaj procedurę partycji pamięci podręcznej czyszczenia. Będziesz szczęśliwy wiedzieć, że wycieranie partycji pamięci podręcznej nie będzie kolidować z danymi. Użyj trybu odzyskiwania systemu Android, aby wyczyścić partycję pamięci podręcznej. Ten przewodnik, jak wyczyścić pamięć podręczną telefonu Huawei P10 i P10 Plus, pomoże Ci przez to.

Kroki do mocowania powolnego Wi-Fi w Huawei P10 i P10 Plus
1. Wyłącz Huawei P10 i P10 Plus
2. Jednocześnie naciśnij przyciski wyłączania zasilania, zwiększania głośności i klawisza domowego
3. Huawei P10 i P10 Plus powinny wibrować raz po kilku sekundach, aby oznaczać, że uruchomiono tryb odzyskiwania
4. Znajdź opcję Wipe Cache Partition i uruchom ją
5. Proces wycierania partycji pamięci podręcznej potrwa kilka sekund, po czym możesz użyć opcji Restart System Now, aby ponownie uruchomić Huawei P10 i P10 Plus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *