JAK ROZWIĄZAĆ PROBLEMY Z BLUETOOTH SAMSUNG GALAXY S20

Pojawiły się doniesienia o niektórych problemach z Bluetooth w Galaxy S20 i jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci dowiedzieć się, jak rozwiązać problemy Samsung Galaxy S20 Bluetooth. Najnowszy flagowy smartfon z telefonu Samsung jest wyposażony w kilka wspaniałych funkcji, z którymi żaden inny smartfon nie może konkurować. Ale niektórzy użytkownicy zgłaszali problem z Samsung Galaxy S20 Bluetooth. Samsung Galaxy S20 Problem Bluetooth jest jednym z najbardziej bolesnych problemów, że użytkownik do tej pory z tym urządzeniem i Samsung nie opublikował żadnego sprzętu lub oprogramowania raport o błędzie do tej pory. Ponieważ ten problem nie został opublikowany nigdzie nie ma pewnego sposobu, aby rozwiązać problem Bluetooth na Galaxy S20, który jest również powszechne w samochodach takich jak Mercedes Benz, Audi, BMW, Tesla, Volkswagen, Mazda, Nissan Ford, GM, Toyota i Volvo. Ale dobrą wiadomością jest to, że istnieje kilka różnych sposobów, które mogłyby rozwiązać te problemy Bluetooth Samsung Galaxy S20.

 

Pierwszą metodą rozwiązania problemów z Technologią Bluetooth Galaxy S20 jest wyczyszczenie danych Bluetooth za pomocą wyczyszczenie przewodnika po pamięci podręcznej. Pamięć podręczna umożliwia przechowywanie danych tymczasowych w celu uzyskania lepszej pomocy podczas przełączania między aplikacjami. Ten problem występuje najczęściej po podłączeniu Galaxy S20 do samochodowych urządzeń Bluetooth. Za każdym razem, gdy napotkasz taki problem, zaleca się wyczyszczenie pamięci podręcznej i danych Bluetooth oraz próbę ponownego nawiązania połączenia. Poniżej znajduje się kilka innych kroków, jak rozwiązać problemy Samsung Galaxy S20 Bluetooth.

Jak rozwiązać problemy Samsung Galaxy S20 Bluetooth:

1. Tun na Galaxy S20

2. Przejdź do ekranu głównego i wybierz ikonę aplikacji

3. Następnie wybierz ikonę ustawień

4. Wyszukaj menedżera aplikacji

5. Wyświetl wszystkie karty, przesuwając palcem w prawo lub w lewo

6. Wybierz na Bluetooth

7. Wybierz, aby zatrzymać go na siłę.

8. Teraz wyczyść pamięć podręczną

9. Wybierz wyczyść dane Bluetooth

10. Wybierz Ok

11. Wreszcie ponownie uruchomić Galaxy S20

Jak rozwiązać problemy Samsung Galaxy S20 Bluetooth:

Jeśli powyższe kroki nie działają, spróbuj umieścić Galaxy S20 w trybie odzyskiwania i wyczyść partycję pamięci podręcznej. Następnie spróbuj podłączyć Samsung Galaxy S20 do innego urządzenia Bluetooth w zasięgu i powinno działać. Te instrukcje powinny być w stanie rozwiązać wszelkie problemy Bluetooth masz na Galaxy S20.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *