Jak rozwiązać problemy z Bluetooth Huawei P20 i P20 Pro

Problemy z Bluetooth zostały zgłoszone od czasu wydania nowego Huawei. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci rozwiązać problem Bluetooth w Huawei P20 i P20 Pro. Jest to jeden z najbardziej bolesnych problemów, z którymi może się zmierzyć użytkownik Huawei P20 i P20 Pro. Mimo to Huawei do tej pory nie opublikował żadnego raportu na temat sprzętu lub oprogramowania.

Ponieważ problem nie został opublikowany nigdzie, nie ma pewnego sposobu, aby rozwiązać problem Bluetooth na Huawei P20 i P20 Pro, który jest powszechny w samochodach takich jak BMW, Tesla, Volkswagen, Nissan Ford, Mazda, Audi i Mercedes Benz, Toyota, Volvo, a także GM. W tym artykule wyjaśnimy różne sposoby, które można wykorzystać do rozwiązania problemu Bluetooth Huawei P20 i P20 Pro.

Pierwszym podejściem do rozwiązania problemu Bluetooth Huawei P20 i P20 Pro jest wyczyszczenie danych Bluetooth za pomocą wyczyszczącego przewodnika cache. Pamięć podręczna umożliwia czasowe przechowywanie danych w celu uzyskania lepszej pomocy podczas przełączania między aplikacjami. Jest to problem, który pojawia się często po podłączeniu Huawei P20 i P20 Pro z urządzeniami Bluetooth w samochodzie. W związku z tym za każdym razem, gdy ten problem występuje, zaleca się wyczyszczenie pamięci podręcznej Bluetooth i danych, a następnie spróbuj ponownie połączyć. Oto inne kroki, które należy wykonać, aby rozwiązać problemy z Huawei P20 i P20 Pro Bluetooth.

 

Procedura rozwiązywania problemów Bluetooth Huawei P20 i P20 Pro
1. Włącz Huawei P20 i P20 Pro
2. Wybierz ikonę aplikacji z ekranu głównego
3. Dotknij ikony ustawień
4. Wyszukaj Menedżera aplikacji
5. Przesuń palcem w prawo lub w lewo, aby wyświetlić wszystkie karty
6. Wybierz Bluetooth
7. Dotknij, aby zatrzymać go na siłę
8. Wyczyść pamięć podręczną teraz
9. Dotknij wyczyść dane Bluetooth
10. Kliknij ok
11. Uruchom ponownie Huawei P20 i P20 Pro

Procedura rozwiązywania problemów Bluetooth Huawei P20 i P20 Pro

Jeśli te kroki nie wydają się działać, spróbuj wykonać partycję Wipe Cache na Huawei P20 i P20 Pro. Gdy to zrobisz, spróbuj połączyć Huawei P20 i P20 Pro z innym urządzeniem Bluetooth, które znajduje się w zasięgu. To powinno działać teraz, a problem Bluetooth na Huawei P20 i P20 Pro zostanie rozwiązany.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *