JAK ROZWIĄZAĆ PROBLEM Z POWOLNYM ŁADOWANIEM SAMSUNG GALAXY S20

 

Samsung Galaxy S20 to świetny smartfon, ale pojawiły się doniesienia o problemie z powolnym ładowaniem w Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus. Jeśli Samsung Galaxy ładuje się powoli, istnieje kilka różnych sposobów, aby rozwiązać ten problem. Pierwszą rzeczą, która jest zalecana byłoby sprawdzenie, czy kabel USB działa poprawnie. Jeśli jest to problem, możesz kupić nowy kabel ładujący Samsung od Amazon.com. Ale jeśli testowałeś go za pomocą innego kabla USB, a problem z ładowaniem Galaxy S20 nadal stanowi problem, istnieje kilka sposobów ręcznego rozwiązania tego problemu. Oto kilka różnych metod rozwiązania problemu powolnego ładowania w Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus.

 

 

Resetowanie wzorca

Przed wykonaniem master reset, to dobry pomysł, aby zrobić z powrotem wszystkie dane urządzenia w przypadku, gdy coś zostanie usunięty podczas tego procesu. Konkurowanie Master Reset można usunąć dane z pamięci wewnętrznej telefonu, takich jak obrazy, zawartość, aplikacje itp.

1. Przejdź do “Ustawienia”

2. Wybierz na “Konta”

3. Wybierz opcję “Zapasy kopii zapasowych i resetowanie”

4. Następnie wybierz “Resetuj urządzenie” (Jeśli ekran jest zablokowany, wprowadź hasło i wybierz “Kontynuuj”)

5. Wybierz “Usuń wszystko”

 

Zrzut systemu

Podczas ukończenia zrzutu trybu systemowego, będzie debugować panel i umożliwić wykonywanie różnych funkcji. Istnieją również przydatne funkcje, aby dać impuls do prędkości sieci, następujące będą konkurować zrzut systemu.

1. Przejdź do “Dialer”

2. Wpisz (*#9900#)

3. Przejdź do dołu strony i wybierz “Zrzut niskiego poziomu naładowania baterii”

4. Wybierz “Włącz”

 

Zamykanie aplikacji w tle

Częstym powodem, dla którego samsung Galaxy S20 występuje problem z powolnym ładowaniem, jest aplikacja, która działa w tle. Następujące elementy zamkną aplikacje działające w tle:

1. Przytrzymaj przycisk “Początek” i zwolnij go, gdy zobaczysz ostatnio używany ekran aplikacji

2. W sekcji menedżera zadań wybierz “Zakończ wszystkie aplikacje”

3. W górnej części ekranu znajduje się opcja “RAM”, wybierz ją i wyczyść pamięć

 

Te kroki zamkną wszystkie aplikacje, które działają w tle, gdy telefon jest ładowany i dlatego spowalnia proces ładowania.

Odinstalowywanie aplikacji innych firm

Jeśli żadna z powyższych metod nie zadziałała, powodem, dla którego Samsung Galaxy S20 ładuje się powoli, może być błąd oprogramowania. Najlepszym rozwiązaniem byłoby odinstalowanie całego oprogramowania innych firm, aby sprawdzić, czy problem z ładowaniem został rozwiązany w Galaxy S20.

Aby odinstalować aplikacje innych firm, Galaxy S20 musi przejść do “trybu awaryjnego”. Stamtąd można odinstalować aplikacje innych firm, które mogą tworzyć problem z powolnym ładowaniem w Samsung Galaxy S20. Aby włączyć tryb awaryjny, wyłącz telefon, a następnie przytrzymaj klawisz zasilania. Gdy na ekranie zobaczysz “Samsung Galaxy 6”, zwolnij klawisz zasilania i przytrzymaj klawisz głośności. Trzymaj klucz, aż telefon uruchomi się ponownie. Gdy komunikat “tryb awaryjny” pojawi się w dolnej części ekranu i zwolnij klawisz.

Stamtąd aplikacje innych firm można odinstalować, przechodząc do Menu> Ustawienia> Więcej> Menedżer aplikacji, Pobrane> wybierz preferowaną aplikację, a następnie wybierz polecenie Odinstaluj ok. Następnie wyłącz tryb awaryjny, naciskając i przytrzymując przycisk zasilania> restart> Ok.
Korzystając z tych metod z góry, problemy z ładowaniem Samsung Galaxy S20 powinny zostać naprawione.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *