JAK ROZWIĄZAĆ PROBLEM Z ŁADOWANIEM SAMSUNG GALAXY S20

 

Większość smartfonów Samsung Galaxy S20 jest bezproblemowa, ale niektórzy donoszą, że Samsung Galaxy S20 nie ładuje się poprawnie. Niektórzy właściciele Galaxy S20 myśleli, że kabel USB jest problemem i wyszli i kupili nową ładowarkę, zamiast kilku szybkich metod, które mamy zamiar zaproponować, można ogólnie rozwiązać problem, gdy Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20 + nie ładują się po podłączeniu.

Niektóre z innych najczęstszych przyczyn problemu ładowarki w Galaxy S20 nie działa może być następujące, w tym Samsung Galaxy S20 nie ładowania – szary problem baterii:

• Wygięte, uszkodzone lub wciśnięte złącza urządzenia lub baterii.

• Telefon jest uszkodzony.

• Uszkodzona bateria.

• Uszkodzona jednostka ładująca lub kabel.

• Tymczasowy problem z telefonem.

• Telefon jest uszkodzony.

 

Wymiana kabli

Pierwszą rzeczą do sprawdzenia, gdy Samsung Galaxy S20 nie ładuje się prawidłowo, jest kabel ładujący. Czasami kabel ładowarki został uszkodzony lub stracił odpowiednie połączenie, aby naładować Galaxy S20. Przed zakupem nowego kabla spróbuj go wyłączyć za pomocą innego kabla USB, który działa, aby sprawdzić, czy problem dotyczy kabla. Jeśli drugi kabel USB ładuje Galaxy S20, pomyśl o tym, aby dostać nową ładowarkę kablową Galaxy tutaj.

 

 

Czysty port USB

Innym częstym problemem z Samsung Galaxy S20 nie ładowania przez USB jest to, że jest coś blokującego połączenie ze smartfonem. Może to być gruz, brud lub kłaczkę, która zatrzymuje połączenie. Dobrym sposobem rozwiązania tego problemu jest umieszczenie małej igły lub papieru i przeniesienie go w porcie ładowania USB, aby wszystko wydostać. W większości przypadków jest to główny problem, gdy Samsung Galaxy S20 nie ładuje się prawidłowo. Ale ważne jest, aby pamiętać, że podczas czyszczenia portu USB, należy uważać, aby niczego nie uszkodzić i oczyścić go delikatnie.

 

Reset Samsung Galaxy S20

Czasami powodem, dla którego Galaxy S20 nie ładuje się po podłączeniu, jest to, że oprogramowanie wymaga ponownego uruchomienia. Ta metoda może być tymczasową poprawką problemu, ale pomaga rozwiązać problem z ładowaniem w Galaxy S20. Przeczytaj szczegółowy przewodnik tutaj.

 

Uzyskaj pomoc techniczną od autoryzowanego technika

Jeśli żadna z powyższych metod nie działa na rzecz naprawienia problemu z ładowaniem Samsung Galaxy S20, inną sugestią byłoby wyjęcie smartfona i sprawdzenie go przez technika Samsunga. Jeśli z jakiegoś powodu smartfon wymaga naprawy i może być w stanie zapewnić wymianę w ramach gwarancji.
.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *