Jak rozwiązać problem z czarnym ekranem Samsung Note 20

Niektórzy donoszą, że Samsung Galaxy Note 20 będzie miał czarny ekran po włączeniu smartfona. Problem polega na tym, że przyciski Galaxy Note 20 zapalają się jak zwykle, ale ekran pozostaje czarny i nic się nie wyświetla. Ekran Samsung Note 20 nie włącza się w losowych godzinach dla różnych osób, ale częstym problemem jest to, że ekran nie budzi się. Istnieje kilka różnych sposobów, aby spróbować rozwiązać problem z pustym ekranem Galaxy Note 20, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby dowiedzieć się, jak naprawić czarny ekran Galaxy Note 20, aby nie włączać problemu.

 

Uruchom do trybu odzyskiwania i wyczyść partycję pamięci podręcznej

Następujące kroki spowoduje, że Samsung Galaxy Note 20 przejdzie w tryb odzyskiwania, uruchamiając smartfon:

1 Jednocześnie naciskaj i przytrzymuj przyciski Zwiększanie głośności, Dom i Zasilanie
2 Po wibruje telefon, puścić przycisk zasilania, a jednocześnie trzymając pozostałe dwa przyciski, aż pojawi się ekran Android System Recovery.
3 Za pomocą przycisku “Volume Down” zaznacz “wyczyść partycję pamięci podręcznej” i naciśnij przycisk zasilania, aby ją wybrać.
4 Po wyczyszczyniu partycji pamięci podręcznej Galaxy Note 20 zostanie automatycznie ponownie uruchomiony

 

Przywrócenie ustawień fabrycznych Samsung Note 20

Jeśli powyższa metoda nie pomogła ci rozwiązać problemu z czarnym ekranem w Galaxy Note 20, powinieneś spróbować przywrócić do ustawień fabrycznych smartfon. Poniżej znajduje się przewodnik, jak przywrócić ustawienia fabryczne Samsung Note 20. Ważne jest, aby pamiętać, że przed przywróceniem ustawień fabrycznych Galaxy Note 20 należy najpierw wywrzeć kopie zapasowe wszystkich plików i informacji, aby zapobiec utracie jakichkolwiek danych.

 

Uzyskaj pomoc techniczną

Jeśli żadna z metod nie zadziałała, próbując skłonić Samsunga Galaxy Note 20 do zwrotu z czarnym ekranem, sugeruje się, aby zabrać smartfon z powrotem do sklepu lub do sklepu, w którym można go fizycznie sprawdzić pod kątem jakichkolwiek uszkodzeń. Jeśli technik udowodni wadliwość, może zostać dostarczona jednostka zastępcza, może zostać naprawiona.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *