Jak robić i udostępniać zdjęcia w Galaxy S20

Jeśli posiadasz Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus, musisz już wiedzieć o nowym niesamowitym aparacie. Po daniu tych niesamowitych zdjęć i filmów w Galaxy S20 możesz wiedzieć, jak udostępniać te obrazy za pomocą różnych aplikacji i usług mediów społecznościowych.

Poniżej wyjaśnimy, jak robić zdjęcia z Galaxy S20 i jak udostępniać zdjęcia z Galaxy S20 dla tych osób, które są nowe na Androida.

 

Jak robić zdjęcia na Galaxy S20

Istnieje kilka różnych sposobów otwierania aplikacji aparatu w Galaxy S20, ale istnieją dwa główne sposoby, które są najlepsze i najszybsze, aby otworzyć aplikację aparatu Galaxy S20. Te dwie opcje to skrót ekranu blokady i aplikacja aparatu na ekranie głównym.

Opcja ekranu blokady jest najszybszym sposobem, aby dostać się do aplikacji aparatu na Galaxy S20. Można to zrobić, gdy po raz pierwszy włączysz Galaxy, naciśnij i przytrzymaj ikonę aparatu w prawym dolnym rogu ekranu i przesuń palcem w dowolnym kierunku, aby uruchomić aparat.

Inną opcją jest otwarcie aplikacji aparatu z ekranu głównego. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać ikonę aparatu, aby móc robić zdjęcia na Galaxy S20. Po uruchomieniu aplikacji aparatu można zmienić różne ustawienia aparatu, aby spełnić swoje potrzeby. Lewa krawędź ekranu daje opcje przełączania ustawień, wyboru między różnymi trybami fotografowania i różnymi funkcjami, ale które wybierzesz, będzie zależeć od twojej sytuacji.

 

 

Jak udostępniać zdjęcia w Galaxy S20

Po zrobieniu zdjęć na Samsung Galaxy S20 możesz wyświetlić podgląd tych obrazów, wybierając obraz w prawym dolnym rogu ekranu. Na ekranie podglądu możesz wyświetlać różne zdjęcia zrobione na Galaxy S20 i wybrać opcję udostępniania dowolnego z tych obrazów znajomym i rodzinie.

Po podjęciu decyzji, który obraz chcesz udostępnić innym, wybierz na obrazie i poszukaj przycisku udostępniania. Wybierz typ źródła, którego chcesz użyć do udostępnienia obrazu, takiego jak Gmail, Facebook, Google+ lub inna metoda udostępniania obrazu. Po wybraniu metody udostępniania obrazu z Galaxy S20 zostaniesz przekierowany do nowej aplikacji, która pozwoli Ci udostępnić obraz innym.

Możesz również zrobić kopii zapasowej tych obrazów w przypadku, gdy coś stanie się z Twoim Galaxy S20 lub przez pomyłkę usunąć obraz. Najlepszym sposobem na utworzenie kopii zapasowej obrazów jest przesłanie ich na Dysk Google, Dropbox, OneDrive lub ulubiony system przechowywania w chmurze. Jest to również świetny sposób, aby zwolnić miejsce na Galaxy S20 w przypadku, gdy masz do wielu zdjęć lub filmów zapisanych na smartfonie.
.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *