JAK PRZYWRÓCIĆ USTAWIENIA FABRYCZNE GALAXY S20+ PLUS

 

Częstym sposobem rozwiązania wszelkich problemów z Galaxy S20+ Plus jest przywrócenie ustawień fabrycznych Samsunga Galaxy S20+ Plus. Kolejną zaletą resetowania ustawień fabrycznych w Galaxy S20+ Plus jest uzyskanie nowego startu na urządzeniu, co sprawi, że smartfon będzie działał jak nowy. Poniżej znajdują się instrukcje, jak fabrycznie odpocząć Galaxy S20+ Plus. Polecamy: Jak ciężko odpocząć Galaxy S20+ Plus

Ważne jest, aby pamiętać, że przed przywróceniem ustawień fabrycznych Galaxy S20+ Plus zaleca się utworzenie kopii zapasowej wszystkich plików, danych i obrazów, aby zapobiec utracie niczego ważnego. Najlepszym sposobem na utworzenie kopii zapasowej Galaxy S20+ Plus jest przejście do ustawienia > Kopia zapasowa & reset. W pozostałych plikach można użyć aplikacji lub usługi do tworzenia kopii zapasowych. Na Dysku Google masz 15 GB miejsca w chmurze.

 

Jak przywrócić ustawienia fabryczne działającego Galaxy S20+ Plus

Przejdź do sekcji powiadomień Galaxy S20+ Plus i wybierz ikonę koła zębatego, aby przywołać ustawienia. Na stronie ustawień wybierz pozycję Kopia zapasowa i resetuj na liście w obszarze Użytkownik i kopia zapasowa i wybierz polecenie Resetowanie danych fabrycznych.

Upewnij się, że kopia zapasowy wszystkiego, co ważne, została utworzona, a następnie u dołu ekranu wybierz pozycję Resetuj urządzenie. Następnie wybierz pozycję Usuń wszystko i poczekaj na zakończenie procesu i ponowne uruchomienie telefonu.

 

Jak przywrócić ustawienia fabryczne Galaxy S20+ Plus z kluczami sprzętowymi

Jeśli okaże się, że ekran dotykowy nie odpowiada, wystąpił problem z dostępem do menu, a może zapomniałeś blokady wzoru, możesz jeszcze przywrócić ustawienia fabryczne Galaxy S20+ Plus za pomocą kluczy sprzętowych.

1. Wyłącz Galaxy S20+ Plus.

2. Naciśnij i przytrzymaj przycisk Zwiększ głośność, przycisk Początek i przycisk zasilania w tym samym czasie, aż zobaczysz ikonę Androida.

3. Za pomocą opcji Zmniejszanie głośności wybierz opcję wyczyść dane/przywrócenie ustawień fabrycznych i naciśnij przycisk zasilania, aby go wybrać.

4. Za pomocą podświetlenia Głośność w dół Tak – usuń wszystkie dane użytkownika i naciśnij power, aby je zaznaczyć.

5. Po ponownym uruchomieniu Galaxy S20+ Plus, wybierz go za pomocą przycisku Powerbutton.

6. Po ponownym uruchomieniu Galaxy S20+ Plus wszystko zostanie wyczyszczone i będzie gotowe do ponownego skonfigurowania.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *