Jak nigdy nie zapisać historii na Samsung Note 20 (Rozwiązanie)

Jeśli jesteś właścicielem Samsung Galaxy Note 20 i używasz go do surfowania po Internecie i nie chcesz, aby Google śledził i zapisywał wszystko, co zostało przeszukane, dobrym pomysłem jest użycie “trybu prywatnego” podczas przeglądania Internetu. Gdy korzystasz z trybu prywatnego w samsung note 20, żadne z zapytań lub historii przeglądania nie zostanie zapisane. Nie zapamiętuje również żadnych haseł, loginów ani niczego podobnego.

 

Najlepszym sposobem na wyjaśnienie trybu prywatnego w Galaxy Note 20 jest jako przełącznik killswitch, który nigdy nie zapamięta niczego, co oglądałeś lub kliknąłeś podczas sesji. Ważne jest, aby pamiętać, że tryb prywatny nie usuwa plików cookie, które są przechowywane na urządzeniu, niezależnie od karty Incognito.

 

Jak włączyć tryb prywatny:

• Włącz smartfon.
• Przejdź do przeglądarki Google Chrome.
• W prawym górnym rogu wybierz ikonę 3-punktową.
• Wybierz na “Nowa karta incognito” i nowy czarny ekran pop-up nie pamiętam nic

 

Możesz korzystać z wielu innych typów przeglądarek w Sklepie Google Play, które domyślnie to robią i nigdy nie zapamiętają żadnych twoich danych. Dolphin Zero jest dobrą alternatywą dla chrome zapach Samsung Galaxy Note 20. Inną popularną przeglądarką internetową dla Samsung Note 20 jest Przeglądarka Opera, która ma tryb prywatności w całej przeglądarce, który można włączyć.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *