Jak naprawić Samsung Galaxy S20 Przycisk boczny nie działa (problem z przyciskiem zasilania)

Niektórzy donoszą, że przycisk boczny Samsung Galaxy S20 nie działa poprawnie (problem z przyciskiem zasilania). Ten problem został zgłoszony, aby zdarzyło się podczas naciśnięcia przycisku z boku Galaxy S20, aby obudzić smartfon i nie reaguje. Mimo że przyciski zapalają się, ekran nie włącza się po naciśnięciu przycisku zasilania. Również wydaje się, że ten problem dzieje się, gdy otrzymasz połączenie i Galaxy S20 dzwoni, ale ekran pozostaje czarny i nie odpowiada.

 

Rozwiązywanie problemów

Czasami ten problem występuje po zainstalowaniu aplikacji, która może być przyczyną tego problemu. Zaleca się, aby spróbować przenieść telefon w trybie awaryjnym i przetestować przycisk (Dowiedz się, jak uzyskać Galaxy S20 i z trybu awaryjnego). Nie jesteśmy świadomi żadnego złośliwego oprogramowania lub aplikacji, które mogą powodować ten problem, ale wykonywanie trybu awaryjnego jest niezbędną metodą sprawdzenia, czy przyczyną jest fałszywa aplikacja. Inną opcją jest zresetowanie Galaxy S20 do ustawień fabrycznych, jeśli problem będzie się powtarzał po wykonaniu trybu awaryjnego. Po zresetowaniu telefonu upewnij się, że jest on uruchamiany w najnowszej aktualizacji oprogramowania dostarczonej przez operatora. Możesz sprawdzić u usługodawcy, jaka powinna być najnowsza wersja aktualizacji systemu w Galaxy S20.

.

Jak naprawić Samsung Galaxy S20 + przycisk boczny nie działa (problem z przyciskiem zasilania)

 

Niektórzy sugerują, że przycisk boczny Samsung Galaxy S20+ Plus nie działa poprawnie (problem z przyciskiem zasilania). Ten problem ma się zdarzyć po naciśnięciu przycisku z boku Galaxy S20 + Plus, aby obudzić smartfon i nie reaguje. Mimo że przyciski zapalają się, ekran nie włącza się po naciśnięciu przycisku zasilania. Wydaje się również, że ten problem dzieje się, gdy otrzymasz połączenie i Galaxy S20 + Pierścienie, ale ekran pozostaje czarny i nie odpowiada.

 

Rozwiązywanie problemów

Czasami ten problem występuje po zainstalowaniu aplikacji, która może być przyczyną tego problemu. Zaleca się, aby spróbować przenieść telefon w trybie awaryjnym i przetestować przycisk (Dowiedz się, jak uzyskać Galaxy S20 i z trybu awaryjnego). Nie jesteśmy świadomi żadnego złośliwego oprogramowania lub aplikacji, które mogą powodować ten problem, ale wykonywanie trybu awaryjnego jest niezbędną metodą sprawdzenia, czy przyczyną jest fałszywa aplikacja. Inną opcją jest zresetowanie Galaxy S20+ Plus do ustawień fabrycznych, jeśli problem będzie się powtarzał po wykonaniu trybu awaryjnego. Po zresetowaniu telefonu upewnij się, że jest on uruchamiany w najnowszej aktualizacji oprogramowania dostarczonej przez operatora. Możesz sprawdzić u usługodawcy, jaka powinna być najnowsza wersja aktualizacji systemu w Galaxy S20+ Plus.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *