JAK NAPRAWIĆ SAMSUNG GALAXY S20 NIE ŁADUJE SZARY PROBLEM BATERII

 

Większość smartfonów Samsung Galaxy S20 jest bezproblemowa, ale niektórzy donoszą, że Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus nie ładują się poprawnie. Z tym problemem, wielu chce wiedzieć, jak naprawić Samsung Galaxy S20 nie ładowania- szary problem baterii. Niektórzy użytkownicy zgłaszali, że telefon wibruje, pokazując ten szary symbol baterii. Jeden z użytkowników poinformował, że zaczął się zmierzyć z Samsung Galaxy S20 nie ładuje się- szary problem baterii po jego telefon spadł z ręki.

 

Powody, dla których Samsung Galaxy S20 nie ładuje się- szary problem z baterią

Głównym powodem, dla którego Samsung Galaxy S20 nie ładuje się- szary problem z baterią jest z powodu uszkodzonego portu ładowania lub kabla. Innym powodem może być to, że w porcie ładowania mogą znajdować się gruz lub kurz i nie pozwalają na właściwe połączenie.

Rozwiązania, aby naprawić Samsung Galaxy S20 nie ładowania- szary problem baterii:

Czysty port USB

Jeśli Galaxy S20 upadnie i zaczniesz się zmierzyć z Samsungiem Galaxy S20 nie ładującym się – szarą baterią problem, to może coś zablokować połączenie z Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus. Może to być gruz, brud lub kłaczkę, która zatrzymuje połączenie. Dobrym sposobem rozwiązania tego problemu jest umieszczenie małej igły lub papieru i przeniesienie go w porcie ładowania USB, aby wszystko wydostać. W większości przypadków jest to główny problem, gdy Samsung Galaxy S20 nie ładuje się prawidłowo. Ale ważne jest, aby pamiętać, że podczas czyszczenia portu USB, należy uważać, aby niczego nie uszkodzić i oczyścić go delikatnie.

 

Wymiana kabli

Pierwszą rzeczą, aby sprawdzić, kiedy Samsung Galaxy S20 nie ładuje się prawidłowo i pokazuje szarą baterię, jest sprawdzenie i upewnienie się, że kabel ładujący działa poprawnie. Może się okazać, że kabel ładowarki został uszkodzony i wymaga wymiany. Aby rozwiązać problem szarej baterii w Galaxy S20, pomyśl o tym, aby tutaj ładować nową ładowarkę kablową Galaxy.

Wyjmij baterię Galaxy S20

Niektórzy użytkownicy zgłaszali, że znaleźli rozwiązanie Samsung Galaxy S20 nie ładowania- szary problem baterii, wyjmując baterię z telefonu. Ta metoda jest znacznie trudniejsza w porównaniu do poprzednich modeli Galaxy. Zaleca się przeczytanie tego artykułu, aby dowiedzieć się, jak wyjąć baterię w Galaxy S20, tutaj.

Ukończ zrzut niskiej baterii

Innym sposobem rozwiązania tego problemu jest zrzut clean system

1. Włącz Galaxy S20

2. Przejdź do dialera

3. Wpisz *#9900#

4. Przewiń w dół i wybierz “Zrzut niskiego poziomu naładowania baterii”

5. Wybierz włącz

6. Ukończ partycję Wipe Cache

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *