Jak naprawić Samsung Galaxy S20 nie aktywuje

Niektórzy donoszą, że Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20 nie aktywują się poprawnie. Jeśli występuje ten problem, zaleca się skontaktowanie się z operatorem.

 

Osoby, które nie chcą kontaktować się z operatorem, mogą również postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami i przewodnikiem, aby rozwiązać problem. Jeśli kupiłeś Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus od AT&T, Verizon, Sprint lub T-Mobile, podobne kroki są wymagane, aby naprawić Galaxy S20, gdy nie zostanie aktywowany. Wymieniliśmy kilka różnych sposobów na pomoc przy aktywowaniu Samsung Galaxy S20 za pomocą różnych rozwiązań.

 

Jak naprawić błędy aktywacji Galaxy S20

Jeśli w Galaxy S20 występuje błąd i nie można go aktywować, może to oznaczać, że niektóre rzeczy idą nie tak z serwerami smartfona. Po pierwsze, są to niektóre z problemów, z którymi możesz się zmierzyć, gdy widzisz, że Galaxy S20 nie jest aktywowany lub Galaxy S20 jest aktywowany, ale nie ma usługi:

• Nie można aktywować Galaxy S20, ponieważ serwer aktywacji jest tymczasowo niedostępny

• Galaxy S20 nie jest rozpoznawany i nie można go aktywować w trybie

 

Ponownie uruchomić

Szybkie ponowne uruchomienie Galaxy S20 może być łatwym i prostym sposobem naprawienia błędu, który się pojawia. Ponowne uruchomienie Galaxy S20 nie gwarantuje, że problemy z aktywacją w Galaxy S20 zostaną naprawione, ale jest to dobre miejsce do rozpoczęcia. Wszystko, co musisz zrobić, to wyłączyć Galaxy S20 lub Galaxy S20 + Plus, a następnie włączyć go ponownie, aby sprawdzić, czy problem z aktywacją został rozwiązany.

Problemy z siecią / WiFi

Czasami ustawienia sieci i sieci Wi-Fi blokują połączenie z serwerem. Aby upewnić się, że nie stanowi to problemu w sieci Wi-Fi i połączeniach sieciowych, przetestuj, aby włączyć inne połączenie Wi-Fi i sprawdzić, czy błąd aktywacji Galaxy S20 został rozwiązany.

Przywrócić

Czasami, gdy Galaxy S20 ma problemy z aktywacją, najlepszym rozwiązaniem jest przywrócenie ustawień fabrycznych Samsung Galaxy S20. Innym świetnym powodem do przywrócenia ustawień fabrycznych Galaxy S20 jest uzyskanie nowego startu w smartfonie. Ważne jest, aby pamiętać, że przed udaniem się do ustawień fabrycznych Galaxy S20; należy wywkprzeć wszystkie pliki i informacje, aby zapobiec utracie jakichkolwiek danych. Sposobem na tworzenie kopii zapasowych danych w Galaxy S20 jest przejście do ustawienia > Kopia zapasowa & reset.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *