JAK NAPRAWIĆ SAMSUNG GALAXY S20, KTÓRY NIE WŁĄCZA SIĘ PO NAŁADOWANIU

 

Wydaje się, że ci, którzy posiadają Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20 + Plus mieli pewne problemy z ładowaniem ze smartfonem. Wielu donosiło, że Samsung Galaxy S20 nie włączy się po naładowaniu lub włączeniu zasilania, nawet jeśli Galaxy został w pełni naładowany. Stworzyliśmy listę różnych sposobów rozwiązywania problemów, gdy Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus nie włączą się do końca.

Naciśnij przycisk zasilania

Pierwszą rzeczą, która powinna być przetestowana przed jakąkolwiek inną radą byłoby kilkakrotne naciśnięcie przycisku “Power”, aby upewnić się, że występuje problem z zasilaniem Samsung Galaxy S20. Jeśli po próbie przywrócenia zasilania smartfona i problem nie został rozwiązany, czytaj dalej resztę tego przewodnika.

 

 

Rozruch w trybie awaryjnym

Podczas uruchamiania Galaxy S20 w “trybie awaryjnym” Będzie działać tylko na wstępnie załadowanych aplikacjach, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy inna aplikacja była przyczyną problemów. Można to zrobić, wykonując następujące czynności:

1. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania w tym samym czasie

2. Po wyświetleniach ekranu Samsunga puścij przycisk zasilania, a następnie naciśnij i przytrzymaj klawisz Zmniejszania głośności.

3. Po ponownym uruchomieniu tekst trybu awaryjnego będzie widoczny w lewym dolnym rogu ekranu.

 

Uruchom do trybu odzyskiwania i wyczyść partycję pamięci podręcznej

Następujące kroki spowoduje, że Samsung Galaxy S20 przejdzie w tryb odzyskiwania, uruchamiając smartfon:

1. Naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przyciski Volume Up, Home i Power

2. Po wibruje telefon, puścić przycisk zasilania, a jednocześnie trzymając pozostałe dwa przyciski, aż pojawi się ekran Android System Recovery.

3. Za pomocą przycisku “Volume Down” zaznacz “wyczyść partycję pamięci podręcznej” i naciśnij przycisk zasilania, aby go wybrać.

4. Po usunięciu partycji pamięci podręcznej Galaxy S20 automatycznie uruchomi się ponownie

 

Uzyskaj pomoc techniczną

Jeśli żadna z metod nie zadziałała, próbując włączyć Samsung Galaxy S20 po naładowaniu, sugeruje się, aby zabrać smartfon z powrotem do sklepu lub do sklepu, w którym można go fizycznie sprawdzić pod kątem uszkodzenia. Jeśli technik udowodni wadliwość, może zostać dostarczona jednostka zastępcza, może zostać naprawiona. Ale głównym problemem może być to, że przycisk zasilania nie działa na Samsung Galaxy S20

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *