Jak naprawić Przycisk zasilania Samsung Galaxy S20 nie działa

Dla tych, którzy posiadają Samsung Galaxy S20 lub Galaxy S20 + Plus, możesz mieć problemy z przyciskiem zasilania nie działa. Niektórzy donoszą, że przycisk zasilania Samsung Galaxy S20 nie działa. Mówi się, że dzieje się tak po naciśnięciu przycisku zasilania z boku Galaxy S20, aby obudzić Galaktykę i nie włącza się ani nie reaguje. Mimo że przyciski zapalają ekran, Galaxy S20 nie włącza się po naciśnięciu przycisku zasilania. Również wydaje się, że ten problem dzieje się, gdy otrzymasz połączenie i Galaxy S20 dzwoni, ale ekran pozostaje czarny i nie odpowiada.

 

Przycisk zasilania Galaxy S20 nie działa rozwiązania w rozwiązywaniu problemów

Poniżej wyjaśniono kilka metod użycia do próby naprawienia uszkodzonego przycisku zasilania Galaxy S20. Jest możliwe, że ten problem występuje po zainstalowaniu złej aplikacji. Zaleca się, aby spróbować przenieść telefon w trybie awaryjnym i przetestować przycisk zasilania (Dowiedz się, jak uzyskać Galaxy S20 i z trybu awaryjnego).

W tej chwili jest unkown, jeśli jakiekolwiek złośliwe oprogramowanie lub aplikacja powoduje ten problem, ale wykonywanie trybu awaryjnego jest dobrym rozwiązaniem, aby sprawdzić, czy problem z aplikacją jest przyczyną problemu z przyciskiem zasilania Galaxy S20. Inną opcją naprawienia niedziałającego przycisku zasilania w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus jest zresetowanie smartfona do ustawień fabrycznych, jeśli problem będzie nadal występował po wykonaniu trybu awaryjnego. Po zresetowaniu telefonu upewnij się, że jest on uruchomiony najnowszą aktualizację oprogramowania dostarczoną przez operatora. Możesz sprawdzić u swojego dostawcy usług, jaka powinna być najnowsza wersja aktualizacji systemu w Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *