Jak naprawić Galaxy S20 nie obracać problem i Gyro przestał działać

Niektórzy donoszą, że Samsung Galaxy S20 nie będzie się obracał, a żyroskop lub akcelerometr przestał działać. Ten problem występuje, gdy obrót ekranu jest włączony i włączony. Oznacza to, że ekran Galaxy S20 nie obraca się nawet na stronie internetowej i utknął w pionie i nie idzie poziomo, gdy aparat jest przenoszony.

Inne typowe problemy, które stoją przed Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus jest to, że domyślny aparat pokazuje wszystko do góry nogami (tj. odwrócony) również wszystkie przyciski Galaxy S20 są do góry nogami. Jeśli żadna z poniższych metod nie działa, może wystąpić problem z oprogramowaniem z bieżącym oprogramowaniem i sugeruje się aktualizację Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus do najnowszego oprogramowania.

 

Mogą istnieć dwa sposoby rozwiązania problemu z rotacją ekranu Galaxy S20; Pierwszą rekomendacją jest twardy reset Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus.

 

Skuteczna metoda sprawdzania, czy żyroskop lub akcelerometr telefonu działa, wykonując autotest. Pomoże to zobaczyć, jaki jest prawdziwy problem, gdy ekran Galaxy S20 nie będzie się obracał. Możesz to zrobić, naciskając kod “*#0*#” (bez cudzysłowów) na konsoli wybierania numerów Galaxy S20. Gdy jesteś na ekranie trybu serwisowego, dotknij “czujniki” i zrób autotest.

 

Jeśli operator sieci bezprzewodowej wyłączył opcję dostępu do ekranu usługi, jedynym rozwiązaniem w tym miejscu jest zresetowanie telefonu do ustawień fabrycznych. Aby dowiedzieć się, jak przywrócić ustawienia fabryczne Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus, przeczytaj ten przewodnik. Zaleca się również, aby najpierw sprawdzić ten problem u usługodawcy, ponieważ mogą wiedzieć już, że problem istnieje i mają dla Ciebie pewne rozwiązanie.

Kolejna nieszablonowa wskazówka od niektórych, których nie sugerowaliśmy, to uderzanie w Galaxy S20 lub Galaxy S20+ Plus z tyłu dłoni, aby dać telefonowi delikatny wstrząs. Jeśli chcesz podjąć ryzyko, możesz to zrobić, po prostu uważaj

 

Ponownie, najbardziej zalecanym sposobem naprawienia, gdy ekran Galaxy S20 nie będzie się obracał, jest ukończenie twardego resetu. Ważne jest, aby pamiętać, że wykonując twardy reset Samsung Galaxy S20, ten proces usunie i usunie wszystkie dane, aplikacje i ustawienia. Należy zrobić zapas zapasowy galaxy S20, aby zapobiec utracie jakichkolwiek danych. Sposobem na tworzenie kopii zapasowych danych w Galaxy S20 jest przejście do ustawienia > Kopia zapasowa & reset. Możesz dowiedzieć się, jak wykonać twardy reset na Galaxy S20 i Galaxy S20 + z tym przewodnikiem, tutaj.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *