JAK NAPRAWIĆ BŁĄD UWIERZYTELNIANIA SAMSUNG GALAXY S20

 

Wydaje się, że gdy niektórzy właściciele Samsung Galaxy S20 próbują połączyć się z siecią Wi-Fi, pojawi się komunikat “Błąd uwierzytelniania Wifi” i nie pozwala Samsungowi Galaxy S20 na łączenie się z siecią WiFi. Najszybszym sposobem, który wielu uważa, że naprawi błąd uwierzytelniania Samsung Galaxy S20, jest ponowne uruchomienie Galaxy S20 i ponowne wpisanie hasła.

Ważne jest, aby wiedzieć, dlaczego błąd uwierzytelniania Wi-Fi wystąpił w pierwszej kolejności. Ten błąd występuje, gdy połączenie jest identyfikowane za pośrednictwem połączenia Wi-Fi na podstawie wprowadzonej nazwy użytkownika i hasła. Gdy uwierzytelnianie Wifi nie powiedzie się lub nie jest w stanie znaleźć połączenia Wi-Fi w Samsung Galaxy S20, oznacza to, że istnieją pewne konflikty i muszą zostać naprawione. Poniżej znajdują się dwa różne rozwiązania, aby rozwiązać problemy z błędem uwierzytelniania Samsung Galaxy S20.

 

Błąd uwierzytelniania Samsung Galaxy S20

Wiadomo, że błąd uwierzytelniania Samsung Galaxy S20 można naprawić, wyłączając “Bluetooth”, gdy WAP jest włączony, ponieważ zmieni to częstotliwość interakcji zarówno wifi, jak i Bluetooth. Dostosowanie tego powinno być w stanie rozwiązać błąd z Samsung Galaxy S20 Błąd uwierzytelniania problem. Ponowne uruchomienie routera bezprzewodowego

Jeśli powyższa metoda nie pomogła naprawić błędu uwierzytelniania Samsung Galaxy S20. problem może dotyczyć routera lub modemu. Czasami adres IP sieci Wi-Fi jest w konflikcie z różnymi urządzeniami podłączonymi do tej samej sieci, które współużytkują te same adresy IP. Ogólnie maciom i systemom Windows każdy ma swój własny unikalny niestandardowy adres IP i nie radzi sobie z problemem adresu IP udostępniania. Ale smartfony takie jak Samsung Galaxy S20 prawdopodobnie będą kolidować z innymi istniejącymi urządzeniami, co może spowodować błąd uwierzytelniania Galaxy S20. Najlepszym sposobem rozwiązania tego problemu jest ponowne uruchomienie modemu lub routera w celu naprawienia tego błędu.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *