JAK KORZYSTAĆ Z USUWANIA BLOKADY EKRANU HASŁA NA SAMSUNG GALAXY S20

 

Dla tych, którzy zapomnieli hasła na Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20 + Plus, istnieje kilka różnych sposobów, aby usunąć usunięcie blokady ekranu hasła na Galaxy S20. Dwie metody nie wymagają, aby Galaxy S20 musiał zostać zresetowany do ustawień fabrycznych, podczas gdy rozwiązaniem będzie fabryczne wymazanie Galaxy i wytrzeć wszystkie dane, aby ominąć blokadę Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus. Poniżej znajduje się przewodnik, jak obejść blokadę ekranu hasła w Galaxy S20.

 

Korzystanie z Menedżera kont Google

Można to zrobić, łącząc się z Internetem i logując się na swoje konto Google, które jest zarejestrowane w Galaxy S20. Urządzenie musi być podłączone do sieci WiFi, z której wcześniej korzystano, aby ta metoda działała z pominięciem ekranu blokady w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus.

 

Wprowadź pinezkę kopii zapasowej

Dla tych, którzy już stworzyli “Backup PIN” typu, który w telefonie, aby obejść blokadę ekranu hasła.

 

Urządzenie resetowane fabrycznie

 

Jeśli dwie powyższe metody nie zadziałały na usunięcie ekranu hasła Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus, następną opcją byłoby przywrócenie ustawień fabrycznych na smartfonie. Po zakończeniu przywracania ustawień fabrycznych wszystkie dane osobowe z telefonu zostaną usunięte, a telefon powróci do oryginalnych ustawień. Przeczytaj ten przewodnik krok po kroku, jak przywrócić do ustawień fabrycznych Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *