JAK KORZYSTAĆ Z TRYBU PRYWATNEGO NA SAMSUNG GALAXY S20

 

Jeśli nie chcesz, aby inni zobaczyli, co oglądasz na swoim Samsung Galaxy S20, korzystanie z trybu prywatnego jest dobrym sposobem, aby to zrobić z koniecznością pobrania jakichkolwiek aplikacji innych firm. Istnieje kilka różnych sposobów korzystania z trybu prywatnego na Samsung Galaxy S20, który pozwoli Ci ukryć filmy, zdjęcia i pliki przed innymi. Jedynym sposobem, w jaki ktoś może przeglądać wszystko w trybie prywatnym, jest wzór odblokowania lub kod hasła. Poniżej znajduje się przewodnik, jak skonfigurować tryb prywatny w Galaxy S20 i Galaxy S20+ Plus.

 

Dla zainteresowanych w pełni wykorzystać swoje urządzenie Samsung, a następnie upewnij się, aby sprawdzić Samsung Galaxy S20 etui na telefon, bezprzewodowy podkładka ładująca, zewnętrzny przenośny akumulator i Fitbit Charge HR Wireless Activity Wristband dla ostatecznego doświadczenia z urządzeniem Samsung.

 

Jak włączyć tryb prywatny na Samsung Galaxy S20

1. Za pomocą dwóch palców od góry ekranu szybko przesuń w dół, aby znaleźć listę opcji.

2. Z listy opcji wybierz tryb prywatny.

3. Po wejściu w tryb prywatny po raz pierwszy zostanie podany szybki instruktaż i musisz wprowadzić kod PIN. (Kod PIN będzie wymagany za każdym razem, gdy przejdziesz do trybu prywatnego)

 

Jak wyłączyć tryb prywatny na Samsung Galaxy S20

1. Za pomocą dwóch palców od góry ekranu szybko przesuń w dół, aby znaleźć listę opcji.

2. Z listy opcji wybierz tryb prywatny.

3. Teraz Galaxy S20 powinien wrócić do normalnego trybu.

 

 

Jak dodać i usunąć pliki z trybu prywatnego w Galaxy S20

Tryb prywatny obsługuje kilka różnych typów multimediów, w tym zdjęcia i filmy. Wykonaj następujące kroki, aby dodać obsługiwane pliki do trybu prywatnego:

1. Włącz tryb prywatny.

2. Przejdź do zdjęcia lub pliku, które chcesz ukryć i spraw, aby można było go wyświetlić tylko w trybie prywatnym.

3. Wybierz plik (pliki), a następnie wybierz przycisk menu Przepełnienie w prawym górnym rogu.

4. Wybierz na Przenieś do prywatnego.

Powyższe instrukcje pomogą Ci skonfigurować tryb prywatny w Galaxy S20. Pozwoli to również na dodanie tych plików do prywatnego albumu lub folderu, który jest widoczny tylko w trybie prywatnym.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *