Jak korzystać z kompasu na Samsung Note 8 / Uwaga 9 / Uwaga 10

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że ich Samsung Galaxy Note 8, Uwaga 9 i Uwaga 10 ma nawet aplikację kompasu. Po tym wszystkim, z gazillions aplikacji akcji, fajne funkcje i opcje czekają na modyfikację, trudno jest dostrzec tę małą aplikację. I tak się dzieje, kiedy kończą się w sytuacji konieczności kompasu, pędzą do Sklepu Google Play w poszukiwaniu aplikacji innej firmy. Zamiast używać tego, co już mają i co działa idealnie, przynoszą tylko jeszcze więcej oprogramowania na urządzeniu, które, o ile nie jest absolutnie konieczne, nie jest zalecane w ogóle.

Oczywiście są też ludzie, którzy wiedzą – lub przynajmniej podejrzewają – że musi istnieć aplikacja Compass w pakiecie aplikacji Samsung Note 8, Note 9 i Note 10. Ale nie mają pojęcia, skąd mogą uzyskać dostęp do tej funkcji. I po prostu, aby uczynić go jeszcze większym wyzwaniem, kiedy znajdą Kompas, nie potrzebują czasu, aby go prawidłowo skalibrować.

Wszystko to zmieni się dla Ciebie, niezależnie od twojej sytuacji, w momencie, gdy skończysz czytać nasze instrukcje od dołu.

Dowiedz się, jak skalibrować kompas Note 8, Note 9 i Note 10:
1. Przejdź do ekranu głównego;
2. Dostęp do aplikacji Telefon;
3. Przełącz się na klawiaturę dialera;
4. Użyj klawiatury, aby wpisać kod *#0*#;
5. Gdy to zrobisz, zawartość z wyświetlacza zostanie zastąpiona serią płytek umieszczonych na białym tle;
6. Zidentyfikować płytkę oznaczona jako czujnik i dotknij jej;
7. Z podmenu, do którego właśnie wszedłeś, wybierz opcję Czujnik magnetyczny;
8. Poszukaj liczb wyświetlanych w czarnym kółku:
9. Jeśli widzisz “0”, oznacza to, że kompas musi być skalibrowany i będziesz musiał obrócić urządzenie do wszystkich jego osi;
10. Kiedy zobaczysz “3” zamiast “0”, oznacza to, że Kompas jest skalibrowany i możesz opuścić menu.

Jeśli nalegasz na korzystanie z aplikacji Compass ze Sklepu Play, zalecamy dla Twojego Samsung Galaxy Note 8, Note 9 i Note 10 dowolny z Android Compass, Super Compass, a nawet Pinux Compass.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *